#2019-10-28 08:17:34 

GramWzielone

Użytkownik

Ostatnio kolega, informatyk, na moją prośbę przyjrzał się mojej stronie i mówił, że trochę kiepsko ona wygląda, jeśli chodzi o strukturę. Niby mógłby się tym zająć, ale jak go znam, zajmie mu to z 10 lat. No i ze znajomymi też nie lubię robić interesów. Polecił mi więc, żebym zlecił jakiejś firmie audyt SEO, ale nie wiem, jak taki audyt powinien wyglądać. Ktoś coś pomoże?
#2019-10-28 09:18:20 

Rykoszet

Użytkownik

Ale mam nadzieję, że nie postrzegasz audytu strony internetowej, tak jak zwykłego? :D Choć w zasadzie chodzi mniej więcej o to samo – o sprawdzenie przejrzystości i skuteczności struktur. No to jeśli chcesz mieć skuteczny audyt SEO, to najlepiej wejdź sobie pod ten link http://wycenpozycjonowanie.pl/o-pozycjonowaniu. Tam przede wszystkim dowiesz się, czym on jest. Możesz tez wejść na główną stronę i zlecić pozycjonowanie strony specjalistom.
#2019-10-28 11:51:12 

GramWzielone

Użytkownik

A jaki jest koszt takiej usługi?
#2019-10-28 14:14:13 

Rykoszet

Użytkownik

To, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej zależy od tego, jak wiele trzeba na niej poprawić, a także od fraz, które muszą być wypozycjonowane. Jeśłi działasz w jakiejś popularnej branży, wówczas musisz liczyć się z tym, że pewnie wezmą od ciebie nieco więcej. Nie jakoś tam wiele, ale chodzi o to, że strona, która używa popularniejszych fraz, jest trudniejsza do wyniesienia. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że wszystko musi się odbywać w zgodzie z zasadami, jakie stawia Google. Inaczej twoja strona nie znajdzie się nigdzie wyżej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015