#2018-07-16 06:16:53 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Mnie interesują konwencjonalne elementy wyposażenia pomieszczeń, ponieważ są sprawdzone i nieprzemijalne. Podobają mi się tradycyjne żarówki dekoracyjne, które dodają pokojom stylu, czego nie mogę powiedzieć o współczesnych źródłach światła. Żarówki Edisona doskonale komponują się ze stylowymi lampami vintage, jakie da się rozmieścić zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmach. Lampy vintage pełnią funkcję użytkową, jak również ozdobną. Cechuje je przede wszystkim nieskomplikowana konstrukcja, a także kolor czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 06:28:37 

LubięToON

Użytkownik

Osobiście projektowanie domu zacząłem od nabycia elementu, o jakim zawsze marzyłem. Oczywiście są to nowoczesne lampy sufitowe. Dodatkowe przedmioty, które zdecydowałem się zakupić do projektowanego mieszkania, zostały wytypowane pod zakupione lampy. Zamówiłem także pasujące stalowe lampy ścienne i muszę przyznać, iż rezultatem jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Mam pewność, że w przypadku, gdy projektowałbym mieszkanie raz jeszcze, dokonałbym takiego samego wyboru.
#2018-07-16 07:26:42 

Smigol

Użytkownik

Odszukanie pomysłu na projekt wnętrza jest naprawdę kluczowe. Najrozsądniej jest projekt oprzeć na konkretnym elemencie, jaki będzie przewodnim motywem aranżowanego wnętrza. Mogą nim być przykładowo lampy podłogowe stojące, jakie już mamy albo właśnie chcemy nabyć. Atrakcyjnym pomysłem mogą się okazać również lampy nowoczesne wiszące do salonu, jakie idealnie odnajdą się w różnych stylach. Przejrzyjcie kilka magazynów o wnętrzach, a osobiście się zorientujecie.
#2018-07-16 09:49:46 

Kurara

Użytkownik

Moje nowo nabyte mieszkanko zaaranżowałam w surowym klimacie, jako że we wcześniejszym miejscu zamieszkania za bardzo otoczyłam się przedmiotami, dlatego nie posiadałam dostatecznej ilości miejsca dla samej siebie. Do przestronnych pokoi świetnie nadają się lampy loftowe, wykonane przede wszystkim z metalu oraz części szklanych. Te żyrandole są od jakiegoś czasu niebywale modne. Można je kupić m.in. w sklepie internetowym EVOLUTION HOME. Galeria oferuje też innego rodzaju żyrandole oraz lustra i obrazy przestrzenne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015