#2017-12-18 02:33:43 

Cetka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ostatnio zaczęłam zwracać większą uwagę na składy kosmetyków, których używam i byłam trochę w szoku. Szukam jakiejś alternatywy od drogeryjnych produktów, które są naszpikowane chemią i często nie do końca bezpieczną dla naszej skóry. Może w aptece znajdę produkty, które mają nieco lepsze składy oraz działanie i przy czym nie kosztują fortuny? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
#2017-12-18 04:44:55 

Niewiarygodna

Użytkownik

Masz rację, ja też jakoś bardziej ufam produktom z apteki niż z bazarków lub drogerii. Wolę kupować produkty o naturalnych składach, ponieważ mam wrażenie, że są to produkty lepszej jakości i nie boję się ich stosować. Chcesz kupić olej, czy coś jeszcze?
#2017-12-18 06:17:48 

Cetka

Użytkownik

W sumie to szukam inspiracji, nie mam jakichś konkretnych typów. Jakie kosmetyki Ty polecasz?
#2017-12-18 06:34:57 

Niewiarygodna

Użytkownik

Jeśli chodzi o oleje, możesz zerknąć tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/nacomi-olej-arganowy-50-ml.html. Stosuję także inne produkty Nacomi, na przykład kule do kąpieli i bardzo lubię produkty tej marki. Olej jest niedrogi, a jednocześnie bardzo uniwersalny i w moim domowym spa znajduje szereg zastosowań.
#2017-12-18 06:53:13 

Sigma

Użytkownik

Znam tę aptekę. Znajdziesz tam informacje na temat produktów kosmetycznych, zwłaszcza do twarzy, więc myślę, że warto przyjrzeć się ofercie bliżej. Do dyspozycji masz szereg zakładek, toteż łatwiej będzie Ci stworzyć swoją listę zakupów.
#2017-12-18 08:23:02 

Kurara

Użytkownik

Bogactwo oferty kosmetycznej dotyczy zwłaszcza dermokosmetyków do twarzy. Wejdź na stronę internetową: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy aby zobaczyć, co przygotowała dla Ciebie apteka w tej kwestii. Znajdziesz tu zarówno dużą ilość kremów do różnego rodzaju skóry, ale także wody termalne czy kosmetyki do makijażu i wiele innych. Dla mnie to było olbrzymie zaskoczenie, gdyż w aptece najczęściej można dostać jakieś antybiotyki, szereg syropów i tabletek, a tutaj można obejrzeć kosmetyki dobrej jakości oraz w dobrej cenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015