#2017-10-15 19:33:41 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Czołem kochani, ratunku, jak wydłuzyć prącie? Mały penis to moja bolączka, ale może mi pomożecie i podpowiecie co trzeba stosowac, żeby wydłużyć penisa, z góry dziekuję.
#2017-10-15 21:51:15 

Niewiarygodna

Użytkownik

Faceci to tylko o jednym myślą, najwazniejsze dla nich to to, żeby penis był duzy, a reszta nie jest ważna, a szkoda.
#2017-10-16 00:45:09 

Rykoszet

Użytkownik

To nie jest tak do końca ale niestety, dla mężczyzny duże przyrodzenie to sprawa priorytetowa, bo nawet jak kobieta mówi że wielkość nie ma znaczenia, to nie bardzo w to wierzę i już.
#2017-10-16 02:29:26 

Piernik

Użytkownik

To może ja Ci podpopwiem, jak wydłużyć prącie bo calkiem niedawno zupełnie przypadkiem zajrzalem na http://penilarge.eu/jak-wydluzyc-penisa/ i tam poczytałem o sprawdzonych metodach na przyrost penisa. Są tam zaprezentowane tabletki na wydłużenie prącia, które są zupełnie bezpieczne i stosunkowo niedrogie, a dopełnieniem ich są tabletki żele kremy i spraye z tej samej serii, wsystko na bazie naturalnych składników, radze Ci wpróbować!
#2017-10-16 03:47:51 

Kurara

Użytkownik

Jak jestes kiepski i nieczuły w łóżku to żadne suplementy na wydłużenie prącia ci nie pomogą, zapamietaj to sobie.
#2017-10-16 05:26:32 

Tytan

Użytkownik

Ja proponuję Ci pompki próżniowe, które działaja na podciśnienie i możesz je stosować razem z naturalnymi suplementami diety, to nie zaszkodzi a z pewnościa przyniesie efekty. Twój członek będzie grubszy i zwiększysz erekcję a Twoja partnerka będzie na pewno zadowolona. Dodatkowo możesz spróbować metody manualnej, to są specjalne ćwiczenia i tez podobno skuteczne.
#2017-10-16 08:05:39 

GramWzielone

Użytkownik

Mam taka pompke próżniowa i codziennie jej używam, stosuje też żele i kremy na wydłużenie prącia zamówione na penilarge.eu. Naprawdę zauwazysz różnicę po kilku tygodniach stosowania ale trzeba to robić regularnie. Możesz tez wypróbowac rozciągać członka za pomocą ekspandera, ale trzeba go zakładac na prącie i nosić po kilka godzin dziennie, jest to uciążliwe, ale efekty są długotrwałe.
#2017-10-16 09:26:36 

Cetka

Użytkownik

Nawet nie sądziłam się że jest tyle sposobów na wydłużenie prącia, ale skoro są one skuteczne i bezpieczne, to panowie do dzieła, no i wielkie dzieki, możę przyda mi się ta wiedza!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015