#2017-04-06 04:46:05 

Blada

Użytkownik

Witam wszystkich, którzy nie boją się dać dziecom do ręki motocykla :))) Ja dałam się przekonać, bo i sama lubie od czasu do czasu wsiąść sobie na maszynę i ruszyć trochę w teren. Mój syn jeździ na małej maszynie, ale oczywiście w pełni go zabezpieczam przed wypadkiem. Szukamy nowego kasu, ale najlepiej firmy LS2, czy w Polsce można kupić rozmiary dziecięce?
#2017-04-06 07:21:43 

Kurara

Użytkownik

I bardzo dobrze robisz, bo jeśli dziecko ma pasję, to nie można mu jej zabraniać, oczywiście w granicach rozsądku. Trzeba pamiętać cały czas, że to jest dziecko i na wszystko nie może mieć pozwolone. Co do kaskow to zdaje się, że mój znajomy coś takiego ostatnio kupował, ale muszę go podpytać, bo nie pamiętam.
#2017-04-06 07:29:54 

Hektor

Użytkownik

To jedna z najlepszych firm, jeśli chodzi o producentów kasków i co za tym idzie najbardziej chodliwa. Więc w Polsce muszą być dostępne akcesoria tej firmy, bo nas motocyklistów jest coraz więcej. Ofertę na kaski LS2 zarówno dla dzieci, jak i dorosłych znajdziesz tutaj http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski-motocyklowe-c-10.html, myślę, że ceny bardzo mile Cię zaskoczą ceną, jak i zasobem informacji na ich temat.
#2017-04-06 08:15:16 

Blada

Użytkownik

No mam nadzieję, chociaż na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Życie ma się jedno i nie można ot tak sobie nim szafować, prawda?
#2017-04-06 08:26:04 

Hektor

Użytkownik

Dokładnie jestem tego samego zdania. Dlatego ja nigdy nie wsiadałem na motocykl bez kasku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015