#2017-03-02 00:50:41 

GramWzielone

Użytkownik

Bardzo pilnie muszę zająć się tylnym zawieszeniem mojej cytrynki, auto każdego dnia jest mi potrzebne do wożenia towaru w firmie, a drugi samochód jest po prostu za mały na poradzenie sobie z tym wszystkim. Chyba poszło zawieszenie tylne, strasznie nawala po dziurach i auto dziwnie się prowadzi. Gdzie to regenerują w Krk?
#2017-03-02 01:33:32 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

A jesteś pewny, że to belka? Patrzyłeś jak wyglądają amortyzatory przede wszystkim? Uderzać może chociażby urwane mocowanie amorka, to się zdarza we francuzach niestety.
#2017-03-02 03:46:36 

GramWzielone

Użytkownik

Raczej nie bo auto trochę usiadło, może nie tragicznie, ale jednak, a amorki na swoim miejscu. Wymieniałem je niecały rok temu, dobrej marki kupione.
#2017-03-02 05:36:52 

LubięToON

Użytkownik

Podjedź sobie do firmy Serwis Aut Francuskich, oni mają swój oddział także w Krakowie właśnie. Chłopaki znają się na swojej pracy, belka zostanie zdiagnozowana, wymienione zostaną wszystkie elementy, całość wyczyszczona i pomalowana. Nic tylko jeździć potem ;)
#2017-03-02 08:02:17 

Tanatus

Użytkownik

Dokładnie jak Kolega pisze, regenerują belki w Citroenach Berlingo na terenie Krakowa i naprawdę cieszą się dobrą renomą. Zajrzyj sobie tutaj http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/ to orientacyjną cenę zobaczysz. Części zamienne zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta danej belki, wszystko solidnie wykonane i jak ja swoją oddawałem to dostałem 3 lata gwarancji, bez limitu kilometrów!

#2017-03-02 08:33:38 

GramWzielone

Użytkownik

Bardzo mi Panowie pomogliście za co jestem niesłychanie wdzięczny. Ja się specjalnie na tym nie znam, chcę po prostu żeby to było dobrze wykonane, a z tego co widze bardzo drogo nie jest do tego auta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015