#2017-02-23 23:15:40 

Rykoszet

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od dawna mam lodówkę firmy Samsung i w sumie od niedawna wpadłem na pomysł, żeby zamontować do niej odpowiedni filtr. Taki oryginalny i jednak żeby skutecznie taki filtr do wody hamował dostarczenia kamieni, zarazków itp. nie spotkałem się z żadną ciekawą opcją jeszcze na internecie i uznałem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś mi coś fajnego zarekomenduje ;) liczę naprawdę na Was, bo jednak od dłuższego czasu tropię i tropię i nic.
#2017-02-24 01:03:43 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Coś kiepsko Ci idą poszukiwania, bo wpisałem poszukiwaną przez Ciebie frazę i znalazłem bardzo dobrą ofertę filtrów wody do lodowówki, dla Samsung tutaj: http://filtrosfera.pl/filtr-wody-do-lodowki-Samsung-DA29-10105J-Hafex-ORYGINAL;) wiele osób chwali je, że są bardzo żywotne i do tego jeszcze tak naprawdę cena za taki filtr jest bardzo mała. Także masz taką win-win situation, jak to mawiają :P od siebie dodam, że zamawiałem kilka filtrów z tej stronki co wkleiłem teraz i wszystko jak najbardziej super i okej tam jest u nich ;)
#2017-02-24 03:34:05 

Niewiarygodna

Użytkownik

Kurde temat mi normalnie spadł z nieba, bo mega poszukuje taki filtr i jeszcze do lodówki Samsung też! Myślałam już o kupnie filtru od dawna, dawna ale nie mogłam znaleźć. A tu proszę, bach i jest temat na forum i jeszcze ktoś wkleił filtr który całkowicie jest mi potrzebny ;) normalnie cud ;p
#2017-02-24 03:42:07 

GorącaMisia

Użytkownik

Fajna ta firma filtrosfera.pl bo jednak takie specjalistyczne filtry i różne dodatki do lodówek, ekspresów do kaw itp. są często dość ciężko dostępne i najlepiej wybrać wszystko na internecie i sobie zamówić bezpośrednio do domu. Ogólnie jestem mega szczęśliwa, że trafiłam na tę stronkę ;) ekstra sprawa :P
#2017-02-24 06:17:38 

Rykoszet

Użytkownik

Proszę bardzo, jednak fora bywają jeszcze pomocne :P
#2017-02-24 06:40:16 

Sigma

Użytkownik

Zdecydowanie też musze zamontować taki filtr wody do swojej lodówki.. przyda mi się zapisać tę stronkę na przyszłość ;)
#2017-02-24 08:19:39 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Moja żona też poluje na podobny filtr już od dłuższego czasu. W sumie spoko, że natknąłem się na ten temat bo jednak będę mógł kupić taki filtr do domu i już nie będzie musiała się zamartwiać o zaniesczyszcenia z wody.
#2017-02-24 09:06:30 

Piernik

Użytkownik

Extra stronka z filtrami ;) porobię tam zakupy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015