#2017-02-06 02:13:46 

GorącaMisia

Użytkownik

Co tam u Was słychać? Bo ja właśnie planuje wyjazd do Zakopanego i zastanawiam się czy można tam znaleźć jeszcze gdzieś jakiś tani nocleg. No ogólnie kicha jest jakaś i nie mogę znaleźć niczego na własną rękę, więc liczę na to, że ktoś z Was może ma tam jakaś sprawdzoną miejscówke
#2017-02-06 03:59:45 

Rykoszet

Użytkownik

No ogólnie w Zakopanem to chyba jest trudno znaleźć jakieś miejsce, które będzie tanie. Mam wrażenie, że nie da się tam niczego sensowego znaleźć. Też tyle razy chciałem tam jechać, ale wysokie ceny mnie skutecznie powstrzymują przez zabookowaniem miejsca
#2017-02-06 04:48:21 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Ale co Ty gadasz? To chyba szukać nie umiesz. Oczywiście, że się da załatwić tanie noclegi Zakopane nawet bardzo jest do tego zachęcające. Na stronie http://super-wczasy.pl/noclegi/zakopane nawet znajdziesz takie oferty tanich noclegów z Zakopanem
#2017-02-06 05:38:09 

GorącaMisia

Użytkownik

No muszę powiedzieć, że właśnie na takie oferty liczyłam, bo jakoś nie chcę wydawać jakoś super dużo kasy, a widzę, że to miejsce z ofertami, które podałaś, wygląda nawet całkiem dość przyzwoicie, więc możliwe, że właśnie u nich zarezerwuję
#2017-02-06 08:31:48 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

I bardzo słusznie. Ja z oferty Super Wczasy już korzystałam tyle razy i za każdym razem wszystko było wzorowo zorganizowane, więc wiem, że można na nich polegać. Do tego jeszcze czysto, jedzenie dobre można sobie załatwić dodatkowo. Fajna sprawa na wyjazd nawet z rodzinką
#2017-02-06 10:36:02 

GorącaMisia

Użytkownik

W takim razie mój wyjazd już załatwiony i już się nie mogę doczekać, aż wreszcie zobaczę mojego ukochane Zakopane <3 Dzięki za pomoc w szukaniu takiej oferty :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015