#2017-02-03 02:55:02 

Hektor

Użytkownik

Ostatnio jak byłem z rodziną na wakacjach była próba włamania do mojego domu :/ Bez problemu sforsowali drzwi, ale na szczęście chyba alarm ich odstraszył. Wobec tego moje pytanie jak w temacie, czy jak będą wykonane metalu to utrudnią włamanie?
#2017-02-03 03:55:52 

GramWzielone

Użytkownik

Jeśli będą to drzwi wejściowe metalowe z systemem antywłamaniowym to jak najbardziej tak. Jeśli mogę coś zaproponować to warto zajrzeć sobie na tę stronkę http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/metalowe/, mają naprawdę solidne drzwi włoskich producentów, porządna robota, a i wcale nie są jakoś bardzo drogie.
#2017-02-03 06:20:17 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

to przede wszystkim te systemy antywłamaniowe najważniejsze. Nawet z drewna drzwi będą dobre jak są zrobione jako antywłamaniowe, wzmocnienia we wnętrzu, kołki uniemożliwiające wyważenie czy wystawienie drzwi, a do tego porządne zamki.
#2017-02-03 08:07:21 

Hektor

Użytkownik

Dzięki za info i za podesłanie linka do tego sklepu DOM-BUD Serwis, już się znimi skontaktowałem i zamówiłem u nich te antywłamaniówki. Liczę na to, że oprą się każdemu potencjalnemu włamywaczowi ;)
#2017-02-03 10:19:30 

Blada

Użytkownik

Też mam antywłamaniowe drzwi, kiedyś poważnie je uszkodzili, ale trzymały się doskonale, nie było szans żeby weszli przez drzwi więc warto je kupić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015