#2017-01-31 03:07:19 

Blada

Użytkownik

Nie wiem, co konkretnie wybrać. Bo sama nie wiem, jakie zajęcia edukacyjne dla dzieci są w ogóle dobre a jakie nie. Czy może ktoś coś ciekawego znalazł? Czy nie bardzo? Szukam dobrej firmy organizującej zajęcia edukacyjne i proszę pomóżcie mi się zdecydować.
#2017-01-31 03:50:28 

Hektor

Użytkownik

no teraz to jest tak, że masz takich zajęć od groma i ciut ciut. Tylko bardziej trzeba dowiedziec się, co dziecko lubi i na co by chetnie chodzilo. Tak mi się wydaje, ze to najlogiczniej by było tak zorganizowac no i na pewno bez zadnego przymusu. Bo przeciez to nie o to chodzi.
#2017-01-31 05:15:57 

GramWzielone

Użytkownik

No jak moja zona chciala zapisac syna na zajęcia edukacyjne dla dzieci to wertowala co mogła no i miala do wyboru albo angielski albo jakis inny egzotyczny jezyk który nawet nie wiadomo czy się dziecku pozniej przyda no i robotykę. Bo uznaliśmy ze nie ma co dziecka przemęczyć, bo jednak ono ma dopiero 8 lat. Akurat ja mogę powiedziec ze wasztaty stąd http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/ to są ciekawe. Bo to zabawa i nauka w jednym. ta firma robi tez roznego rodzaju eventy, no i organizuje takie bardziej naukowe ferie. Jak dziecko chce chodzic niech chodzi.
#2017-01-31 06:55:44 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

wiadomo, ze przymus do niczego nie prowadzi dobrego i może tylko skutecznie dziecko zniechęcić. Choc wiadomo ze dziecko powinno być wystawiane na roznego rodzaju bodźce a nie tylko ciagle te same.
#2017-01-31 08:16:29 

Kurara

Użytkownik

no tak i dlatego dziecko się zapisuje na zajecia dodatkowe. żeby jakas wiedze o swiecie i zyciu mialo.
#2017-01-31 09:54:42 

GramWzielone

Użytkownik

no ta firma z ktorej my korzystamy GO4Robot – F2 to po prostu był szok jak można w fantastyczny sposób przekazywac wiedze a dziecko wcale nie czuje, ze się uczy. Oni prowadza kursy programowania dla dzieci i to jak dzieci szyko łapią to jedno, ale drugie jest to, ze to uczy logicznego myslenia, laczenia informacji, no i czasami jakiejs pracy w grupie, skupienia… wiec wg mnie warto żeby dziecko mialo zajecia dodatkowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015