#2017-01-27 03:54:51 

Blada

Użytkownik

Jak widać w temacie: jestem zainteresowana profesjonalnymi chłodniami i mroźniami. Czy ktoś z Was może mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się tego typu obiektami? Mówiąc zajmuje mam na myśli oczywiście, że zajmuje się projektowaniem i budową takich miejsc. Ważne jest dla mnie aby były to bardzo profesjonalne mroźnie, które spełniają w stu procentach swoją rolę i nadają się do przechowywania produktów w odpowiednio niskiej temperaturze. Dlatego też chciałabym móc powierzyć to przedsięwzięcie jakiejś sprawdzonej i godnej polecenia firmie, którą ktoś mi podrzuci, bo sam już z nimi współpracował i wie, że na pewno można na nich polegać.
#2017-01-27 04:09:46 

Kurara

Użytkownik

Ja polecam szczerze firmę solid hale stalowe. Naprawdę super firma, pracują tam bardzo kompetentni ludzie z dużą wiedzą i umiejętnościami technicznymi. Trudno o lepszą ekipę, która zajmuje się tego typu budowami.
#2017-01-27 04:44:33 

Hektor

Użytkownik

Prawda to, koleżanka wyżej dobrze prawi. Ta firma to istny skarb, naprawdę można na nich polegać i wywiązują się z umowy zawsze na czas. Już współpracowałem z nimi kilkakrotnie, więc przetestowałem i się nigdy nie zawiodłem.
#2017-01-27 07:19:27 

Blada

Użytkownik

Aha, aha. Okej, a jakieś namiary na nich macie?
#2017-01-27 08:06:44 

Hektor

Użytkownik

Jasne, łap link do ich oferty na mroźnie: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/mroznie-chlodnie/. Na stronie masz tez kontakt do nich jakbyś chciała nawiązać współpracę. A naprawdę warto i nie ma sensu szukać dalej, bo lepszej oferty moim zdaniem nie znajdziesz.
#2017-01-27 10:17:36 

Blada

Użytkownik

Super! Dziękuję Wam bardzo, zaraz sobie sprawdzę co mają w ofercie i jak to ogólnie wszystko wygląda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015