#2016-12-28 10:33:40 

Tanatus

Użytkownik

Witam. Właśnie z rozmachem zaczynam własny biznes, korzystając z dofinansowania które się przypadkiem mi trafiło. Chcę od razu zacząć nowocześnie i możliwie zwirtualizować jak największą część działalności. Przede mną jest wdrożenie oprogramowania optymalizacyjnego, najnowszego pakietu office, całego systemu antywirusowego i jeszcze platformy do archiwizacji danych. Brzmi ambitnie, wiem. Efekt prawdopodobnie znacznie usprawni mi pracę, ale mam obawę, czy samemu jestem w stanie to zrobić bez kompletnego pogubienie się w tych wszystkich systemach. Może warto skorzystać z zewnętrznej pomocy informatycznej? Jak myślicie?
#2016-12-28 12:52:54 

Cetka

Użytkownik

Powiem panu tak – ja bym się w życiu za to nie wzięła samodzielnie, ale jeśli pan lubi wyzwania… W końcu pewnie się uda to wszystko ze sobą zsynchronizować
#2016-12-28 13:21:15 

GingerBreadMan

Użytkownik

A jak dla mnie to nie ma sensu ryzykować. Nie żebym kwestionował twoje umiejętności, ale jeśli nie jesteś z wykształcenia ani pasji informatykiem, to lepiej się za bardzo nie wkręcać w instalację takiego zaawansowanego systemu różnych typów oprogramowania. Nie wiadomo, czy czasem nie będzie jakiś problemów, a może nawet nagla gdzieś po drodze będzie przeciążenie sprzętu? Kto wie
#2016-12-28 15:46:06 

Piernik

Użytkownik

Ja też byłem w takiej sytuacji i chciałem na starcie mieć już komplet programów. Próbowałem sam ale się lekko pogubiłem i ostatecznie znalazłem stronę http://www.wieza.pl/. To jest bardzo profesjonalna firma IT która mnie wspomogła w tym wszystkim. Nadal korzystam teraz z ich helpdesku i co jakiś czas dzwonię jak mam wątpliwości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015