#2016-12-27 11:41:28 

GorącaMisia

Użytkownik

szukam rzetelnego biura detektywistycznego w stolicy, które pomoże mi udowodnić zdradę… a może raczej zdrady?? Mojego męża. Nie mogę tak już dłużej i naprawdę potrzebuję, by coś się zmieniło. Niech się przyzna, niech powie, że mnie już nie kocha, niech cokolwiek się zmieni. Niestety nie jesteśmy w stanie o tym normalnie rozmawiać. Zawsze jak zaczynam temat wychodzę na idiotkę. Wiem, że coś jest na rzeczy, widziałam jednego z jego mejli, ale przecież nie powiem mu, że czytałam, a poza tym jedna wiadomość jeszcze naprawdę nic nie znaczy… detektyw to dobry pomysł? Jak wam się wydaje??
#2016-12-27 13:45:58 

Smigol

Użytkownik

tak, to dobry pomysł. Każdy wolałby tego uniknąć, ale niestety czasami inaczej się nie da. Na stronie internetowej pod linkiem http://www.detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html masz bardzo ładnie rozpisane jak to działa. Dobry był ten mój detektyw zdrada nie zrobiła na nim większego wrażenia, reagował bardzo profesjonalnie, naprawdę jestem pod wrażeniem. Bałem się trochę, że będzie patrzeć na to jak na sensację, jakby kręcił własny film… ale usługi na najwyższym poziomie, bez żadnych zmartwień. I cennik też okej. A działają w stolicy.;)
#2016-12-27 13:55:24 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

wiecie co, kiedy moja przyjaciółka wynajmowala dla siebie detektywa to byłam bardzo sceptyczna, ale teraz naprawdę widzę, jak bardzo pomóc może taki dobry detektyw zdrada jest bolesną sprawą i szukanie dowodów na własną rękę może wykończyć.. a tak to oddaje się pracę komuś z zewnątrz, kto chłodnym okiem spojrzy na całą sytuację. Właśnie to niezaangażowanie jest chyba najlepsze i najważniejsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015