#2016-12-21 04:01:36 

Hektor

Użytkownik

Witam, na wstępie powiem, że jestem architektem i otrzymałem ostatnio zdecydowanie najdziwniejsze pytanie w mojej karierze zawodowej. Mianowicie, rada gminy zwróciła się do mnie z propozycją zlecenia mi projektu zapory wodnej. Po pierwszym szoku oznajmiłem im, że nie mam pojęcia na ten temat, bo zajmuje się projektami mieszkalnymi, ale w sumie nie dziwię im się, że przyszli do mnie, bo to jest nieduża gmina w południowej Polsce i jestem z tego co mi wiadomo jedynym lokalnym architektem… Pomyślałem, że pomogę biednemu samorządowi przynajmniej proponując kogoś innego. Tylko sam nie wiem – może wy polecicie?
#2016-12-21 06:51:43 

Blada

Użytkownik

Też jestem architektem i mam pewne doświadczenie w budownictwie hydrotechnicznym, ale niestety jestem w tej chwili na macierzyńskim, więc nawet na konsultację się nie wybiorę, bo mieszkam w Gdańsku i to by oznaczało podróż przez cały kraj. Powodzenia w szukaniu w każdym razie!
#2016-12-21 07:49:25 

Kurara

Użytkownik

Już sobie wyobrażam tą sytuację :D Przychodzi jakiś radny do biura opisanego architekt licząc, że ktoś zajmujący się domami przecież NA PEWNO będzie potrafił też zbudować zaporę. Bo przecież czemu nie? Jak dla mnie to materiał na skecz ;)
#2016-12-21 08:36:12 

GramWzielone

Użytkownik

U nas pod Radomiem jedna firma robiła remont zapory dla elektrowni wodnej, także podejrzewam, że w twoim przypadku też by się nadali. Możesz poczytać o nich na stronie https://www.amc.net.pl/oferta,budownictwo-hydrotechniczne,65.html. Miałem styczność z nimi przez jakiś czas, bo zajmuję się pośrednio finansami elektrowni i moim zdaniem byli bardzo profesjonalni i solidni. Widać było po nich duże doświadczenie w branży no i indywidualne podejście

#2016-12-21 08:58:44 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

OK, dzięki za podpowiedź, sprawdzę ich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015