#2016-12-19 04:01:20 

Rykoszet

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam dobrej firmy, która mogłaby przeprowadzać szkolenia cykliczne z zakresu bhp i tym podobne. Czy znacie jakieś, które mają dobre oferty i cenowo nie wypadają najgorzej? Zależy mi przede wszystkim na cenie, bo niektóre to tak się cenią, że aż mi się wierzyć nie chce. Jeśli macie coś konkretnego na oku proszę podzielcie się opinią. Będę wdzięczny.
#2016-12-19 06:15:36 

Kurara

Użytkownik

Witaj. Nie rozumiem w czym problem, skoro wiele firm teraz reklamuje się w sieci, dlatego powinieneś przede wszystkim zaglądać do internetu i w wyszukiwarce sobie poszperać na pewno wyjdzie kilka wyników, sprawdź sobie to, porównaj i zdecyduj. Nic prostszego.
#2016-12-19 08:54:50 

Smigol

Użytkownik

Wiele firm nie podaje cen, aby nie odstraszyć klientów, za to obiecuje fachowość. Myślę, że powinieneś wziąć pod uwagę taką firmę szczecin-bhp.pl. Mają bardzo dobre opinie i cennik dostępny na stronie. Wszystko klarowne i jasne.
#2016-12-19 11:54:25 

GromowładnaHela

Użytkownik

Hej. Ja też podpinam się pod temat, interesują mnie szkolenia okresowe, bo w firmie trzeba uporać się z zaległościami jakie nam powstały. Czy ktoś ma coś konkretnego na oku? Ja też będę wdzięczna za podpowiedzi. Dajcie lina do dobrej firmy, jeśli oczywiście taką znacie.
#2016-12-19 12:17:13 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Ja tak jak kolega powyżej, podam namiar na firmę, która jest fachowa, a ceny ma bardzo przystępne http://szczecin-bhp.pl/szkolenia-okresowe. Od razu namiar na szkolenia okresowe. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015