#2016-11-06 17:16:35 

Rykoszet

Użytkownik

Witam. Planuję wkrótce z żoną wybrać się do Rosji, konkretnie do Moskwy Od dawna fascynuje nas ten kraj, więc w końcu postanowiliśmy się z zona udać na taką dłuższą wyprawę Czy ktoś z Was mógłby mi doradzić coś na temat wyjazdu? Macie jakieś wskazówki?
#2016-11-06 17:36:32 

Cetka

Użytkownik

Super wyjazd ci się szykuje! Zazdroszczę :) Z tego, co wiem to do Rosji chyba potrzebne są wizy. Zanim więc wykupicie loty i hotele to chyba to powinniście ogarnąć na początku, żeby potem nie mieć przykrych niespodzianek.
#2016-11-06 18:30:53 

Tekla

Użytkownik

Tak to prawda. Byłam roku temu w Rosji i musiałam mieć wizę. Słuchaj tutaj: http://www.expowiza.pl/wizy/rosja znajdziesz najważniejsze informacjo, jak pozyskać, co musisz wiedzieć i ile to kosztuje. Poza tym ja korzystałam z tej firmy, żeby pomogli mi w zdobyciu wizy i zajęli się formalnościami. Powiem Ci, że to dobre rozwiązanie, bo nie musisz się o nic martwić, jedynie przelewasz pieniądze.
#2016-11-06 21:05:01 

Rykoszet

Użytkownik

No właśnie wiedziałem, że będą nam potrzebne wizy także wielkie dzięki za polecenie firmy. Na pewno skorzystam z usług, bo wolę mieć wszystko dobrze zorganizowane :)
#2016-11-06 21:28:25 

Blada

Użytkownik

Ja też polecam Expowizę! Korzystałam już z ich usług i wszystko poszło bardzo sprawnie. Na naszą podróż poślubną też była potrzebna nam wiza Indie bowiem były naszym celem. NIe czekaliśmy długo na formalności, a to, co ujrzeliśmy w tym kraju… cuda :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015