#2016-11-04 04:55:49 

Tanatus

Użytkownik

Prowadząc restaurację muszę być przygotowany nawet na najbardziej nietypowe zamowienia gosci. Bardziej jednak skupiam się na tym co mam w karcie i zalezy mi na tym, żeby goscie zawsze dostawali swieze produkty. Szukam hurtowni, która sprzedaje bakalie, ale w takich opakowaniach, które można dosc szybko zuzyc, a nie w workach po 100 kg.
#2016-11-04 06:27:33 

Kurara

Użytkownik

Cześć, to jest problem. Oczywiście sa tacy, którzy nie zwracaja na to uwagi i dają do jedzenia jak leci nawet zepsute produkty, byleby były. Ja kupuje hurtowo owoce suszone w opakowaniach, które mi najbardziej pasują, chociaż ilości biorę zawsze duże.
#2016-11-04 06:59:57 

Rykoszet

Użytkownik

Ważne, żeby zawsze świeże kupować. Ostatnio miałem okazje bardzo dobry słonecznik kupić tutaj http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/slonecznik-luskany-1-kg i przyznam, że bardziej świeży to jadłem tylko wtedy, jak prosta kwaitowego talerz udało mi się wyciągać.
#2016-11-04 09:17:17 

GorącaMisia

Użytkownik

Fanatastyczna to hurtownia, szczególnie dlatego, że w ofercie mają chyba wszystko i owoce i sypkie produkty, a wszystko pakowane w poręczne opakowania. Z owoców morele miałam okazję próbowac i smakowały świetnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015