#2016-10-28 00:14:16 

Hektor

Użytkownik

Kochani krótkie pytanko – czy opłaca sie budować drewniany dom? Jak jest z jego utrzymaniem? Prosze o odpowiedzi i pozdrawiam.
#2016-10-28 02:29:54 

Blada

Użytkownik

Opłaca się. Pomijając fakt że takie domy są zdrowsze i ekologiczne to świetnie trzymają ciepło i nie wymagają częstych konserwacji itd. Nie trzeba chyba wspominać że są piękne, o wiele ładniejsze niż z pustaka czy cegły.
#2016-10-28 03:35:11 

GramWzielone

Użytkownik

No nie wiem czy one są takie ładne, domy jak domy. Co do ogrzewania też mam watpliwosci bo deska to nie to samo co mur. Moge sie oczywiscie mylic bo nie mieszkałem w drewnianym dłużej niż miesiąc, ale opieram się na zdrowym rozsądku.
#2016-10-28 04:31:26 

Blada

Użytkownik

Nie myslisz chyba ze jedyną izolacją jest deska :P. Zdrowy rozsądek poległ..
#2016-10-28 06:17:01 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Prawda jest taka że domy drewniane są o wiele bardziej oszczedne niz murowane. Odpowiednia izolacja ścian gwarantuje że ucieczka ciepła będzie niewielka co przelozy sie na realne oszczednosci. Co do estetyki to o gustach sie nie dyskutuje ale również uważam ze drewniane domki są o wiele ładniejsze. Wystarczy spojrzeć na dowolną galerie - http://proekoart.biz/galeria/ – nowoczesne, delikatne kształty, a to wszystko budowane maksymalnie w 4 miesiące.
#2016-10-28 08:17:04 

Hektor

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi i zaangażowanie, też czytałem dużo artykułów na temat termoizolacji drewnainych domów i tu nie bede polemizował bo rzeczywiście są bardziej oszczedne. Jesli chodzi o wyglad to maja cos w sobie, troche tradycji, delikatności. Osobiście bardzo mi się podobają. Temat do zamknięcia bo decyzje juz podjalem :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015