#2016-09-23 03:26:44 

Kurara

Użytkownik

Mam taki oto problem. Miesiąc temu miałam wypadek, w środku miasta gościu wymusił mi pierwszeństwo i uderzył w bok auta. Wszystko zostało zgłoszone, na miejsce przyjechała policja, spisaliśmy wszystkie rzeczy. Wczoraj dostałam odmowę, co mogę z tym teraz zrobić?
#2016-09-23 05:32:52 

Sigma

Użytkownik

Chyba najlepszym i najszybszym sposobem będzie umówienie się z firmą która odzyskuje takie odszkodowania. Znam jedną firmę która zajmowała się sprawą moich rodziców i ich odszkodowaniem w Międzyrzeczu i powiem ci że fajnie i szybko wszystko zostało załatwione. Wysyłam do nich numer telefonu, wystarczy że przez telefon opiszesz sytuację ;)
#2016-09-23 06:34:33 

Tanatus

Użytkownik

Tak jak koleżanka wyżej napisała, nie ma co się odwoływać tylko od razu idź do takiej firmy. Jeżeli na podstawie wszystkich zaświadczeń odmówili wypłacenia odszkodowania to raczej po odwołaniu dużo się nie zmieni ;) Sam miałem kiedyś taką sytuację i naprawdę, ciężka sprawa ;)
#2016-09-23 08:41:55 

GingerBreadMan

Użytkownik

Wysyłam namiary do mojego znajomego co pracuje w firmie o podobnym profilu. Facet naprawdę zna się na rzeczy, ,prawnik z zamiłowania i do tego w temacie odszkodowań nie ma sobie równych. W razie czego możesz śmiało do mnie pisać, może uda mi się coś załatwić ;)
#2016-09-23 09:00:50 

Kurara

Użytkownik

Super, dziękuję wam ślicznie. Nie mam za bardzo czasu biegać po sądach i do tego nie chcę się tłumaczyć szefowi z tego wszystkiego. Mam nadzieję że firma o której mówicie ma faktycznie duże doświadczenie bo mam przeczucie że to będzie spory problem z załatwieniem tego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015