#2016-09-23 01:19:51 

LubięToON

Użytkownik

Mam generalnie starego fiata uno do sprzedania, który raczej nadaje się już tylko jako dawca i mam pytanie czy ktoś ma może doświadczenie ze skupami samochodów? Co czytam w necie jakieś opinie to ludzie pisą, że smieszne pieniądze dają i w ogóle. Czy to prawda czy jednak w skupie można coś za taki pojazd zarobić?
#2016-09-23 03:24:02 

Rykoszet

Użytkownik

bez przesady, po prostu na rynku jest tyle skupów, że nie każdy oferuje sensowne pieniądze. Podzwoń, popytaj trochę, a pewnie wcześniej czy później znajdziesz firmę, która coś dobrego zaoferuje.
#2016-09-23 05:55:59 

GramWzielone

Użytkownik

Jak chcesz to firma SuperAutoMarket ma naprawdę niezłe ceny, a przynamniej w przypadku mojego starego gracika byli bezkonkurencyjni. Przyjechali na miejsce, dostałem kaskę, zabrali sobie autko i o nim zapomniałem. Prosta sprawa ;)
#2016-09-23 08:12:19 

LubięToON

Użytkownik

a zabawne bo właśnie pierwsze miejsce na które trafiłem to ta strona http://superautomarket.pl/skup-aut-katowice/ , fajnie że akurat o tym miejscu napisałem, podeślę im formularz z wyceną i zobaczymy co z tego będzie. Ogólnie WIELKIE dzięki za Waszą pomoc! Mam nadzieję, że wkrótce pozbędę się swojego problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015