#2016-09-09 00:47:32 

Rykoszet

Użytkownik

Witam wszystkich. Otwieram warsztat samochodowy i potrzebuję kupić do niego sprzęt. Jeżeli chodzi o narzędzia to mam już wszystko załatwione ale interesują mnie też meble ponieważ na te wszystkie graty są potrzebne szafki. Ktoś może mi coś polecić?
#2016-09-09 00:57:15 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Mam namiary na jednego producenta stołów warsztatowych i innych różnych szafek. Firma renomowana i polecana przez wielu dużych klientów. Masz już w prywatnej wiadomości namiary na firmę. Zadzwoń do nich i dowiedz się więcej bo oferta jest ustalana indywidualnie a przez telefon łatwiej to wszystko załatwić :)
#2016-09-09 03:52:30 

Sigma

Użytkownik

Przez telefon łatwiej kogoś przekonać aby dał ci większy rabat :D Tak było w moim przypadku jak zamawiałam sejf do gabinetu. Przez telefon ładnie porozmawiałam z panem i poprosiłam go o udzielenie jakiegoś fajnego rabatu, obyło się bez problemu a sejf kupiłam taniej o kilka set złotych od ceny katalogowej ;)
#2016-09-09 06:35:30 

GorącaMisia

Użytkownik

Znam jednego gościa do sprzedaje coś takiego. Ma produkty ściągane zza granicy i są to rzeczy naprawdę dobrej jakości. Chłopak chodził ze mną do klasy w liceum więc mimo wszystko ciągle mamy dobry kontakt. Wysyłam ci namiary, może on ci pomoże to ogarnąć :)
#2016-09-09 08:17:49 

GramWzielone

Użytkownik

To nie lepiej było poszukać jakiś fajnych i używanych mebli na allegro albo gdzieś? Jeżeli nie jest to jakiś ogromny warsztat to warto zobaczyć za czymś takim bo idzie czasem załapać się na jakąś fajną okazję i oszczędzić kilka złotych :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015