#2016-09-05 06:14:21 

Rykoszet

Użytkownik

Siemka wszystkim. Moim problemem numer jeden są zęby. Nie są zbyt imponujące. Kilka muszę usunąć. Nie chcę wyglądać jak żul spod monopolowego, dlatego tak się zastanawiam nad implantami. Czy ktoś sobie robił i mógłby coś podpowiedzieć w tym temacie? Trochę obawiam się tego, dlatego wolę najpierw wybadać. Będzie też dobrze jeśli ktoś mógłby podać jakiś namiar na dobrego specjalistę, aby nie pójść do jakiegoś sadysty. Przyznam szczerze, że dentysty to się od dziecka bałem i jakoś mi to nie przeszło.
#2016-09-05 07:41:43 

Tytan

Użytkownik

Witaj kolego. Ja też się bałam. Też musiałam usunąć i wyglądało to okropnie, dlatego nie czekałam, wydałam oszczędności na implanty i mam święty spokój. W sumie każdemu polecam, bo bycie szczerbatym jakoś źle się kojarzy, tak jak to opisałeś w temacie. Robiłam pół roku temu implanty zębów Poznań tutaj znalazłam gabinet stomatologiczny, do którego odważyłam się pójść, a wierz mi nie było łatwo się zmusić. W efekcie nic strasznego mnie nie spotkało.
#2016-09-05 08:28:23 

Kurara

Użytkownik

Witajcie. Ja generalnie nie mam problemów, póki co jeszcze mam swoje zęby. Ale myślę, że gdyby pojawiło się coś co wymagałoby ode mnie usunięcia własnych wzięłabym pod uwagę implanty. Wiele osób je poleca. Podobno są niczym naturalne zęby i ładnie wyglądają, a dobry stomatolog jest w stanie tak wszystko dopasować, że w zasadzie nie ma różnicy. Słyszałam też o tym, że wykonuje się w Poznaniu tanie implanty zębowe. Może warto to sprawdzić. Ja nie śpię na pieniądzach, więc mnie by na tym zależało.
#2016-09-05 09:05:50 

GramWzielone

Użytkownik

Siemka. Ja poleciłbym ten gabinet stomatologiczny, który tu podałem pod adresem bajkodent.pl. Siostra robiła sobie tam implanty i super wygląda, tak jakby nigdy tych zębów nie straciła. Miała kilka ubytków. No i implanty sprawdziły się u niej super.
#2016-09-05 10:52:33 

Blada

Użytkownik

Cześć. Implanty są super. Droższa alternatywa do protezy, ale zawsze wygodniejsza, niczym własne ząbki, tyle, że się nie psują, i nie bolą. Ja też gdybym miała ubytek wypełniłabym go implantem. Protezy są dobre dla ludzi starszych, a młodzi muszą jak najdłużej zachować własne uzębienie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015