#2016-08-30 02:21:15 

Rykoszet

Użytkownik

Cześć. Chciałbym całkowicie zmienić swój styl ubierania się i zainwestować w dobre, markowe ubrania. Zauważyłem, że to jest dużo problem polskich mężczyzn (ja też taki do niedawna byłem), że trzymamy się kurczowo takich typowych rozwiązań i nie eksperymentujemy z ubraniami. Ja sam się ubierałem tak do niedawna, tzn. kupowałem wszystko na jedno kopyto i byle jak najtaniej. Chcę to teraz zmienić – znacie jakiś dobry sklep, w którym robicie zakupy? Mogą też być kobiece, bo moja dziewczyna też chcętnie poprzegląda takie sklepy i może też sobie coś kupi. Dzięki z góry
#2016-08-30 02:47:57 

Hektor

Użytkownik

No kolego, szacun, za takie podejście. Mnie właśnie strasznie boli, że w Polsce jest takie wąskie myślenie i jednak ludzie nie ryzykują, nie chcą się wyróżniać itp. ja osobiście uwielbiam kupować ubrania od Antony Morato. Mają tam bardzo ciekawe ubrania.
#2016-08-30 05:32:13 

Niewiarygodna

Użytkownik

Ja ostatnio kupiłam sobie buty Liu Jo od firmy Loretti i musze przyznać, że jestem z nich zachwycona ;) jak szukasz dobrego sklepu, w którym możesz zrobić zakupy to idź pod ten adres. Przejrzyj sobie ich ubrania, kolekcje itp. i coś dla siebie szybko zdecydujesz ;) jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to możesz tam do nich napisać itp. ;)
#2016-08-30 07:21:46 

GramWzielone

Użytkownik

No ja całkowicie też w sobie długo tłamsiłem to, żęby jednak inaczej się ubierać, psotawić na inny styl itp. ale w końcu się przełałamałem. Ostatnio z jednego sklepu kupiłem eleganckie buty Love Moschino dla swojej dziewczyny. Mam jeszcze zamiar coś od nich też dla siebie zamówić, bo to naprawdę doskonały sklep z różnymi ciuchami.
#2016-08-30 09:55:06 

GromowładnaHela

Użytkownik

No proszę.. moda włoska zawsze w cenie ;) według mnie, taki styl uberania jest szalenie pociągający. Każdy facet powinien od Włochów brać przykład jak się ubierać ;) ta stronka loretti.pl naprawd ma doskonały gust.. sama chyba coś kupię mężowi ;)
#2016-08-30 10:05:47 

GorącaMisia

Użytkownik

chciałabym znać faceta który naprawdę się zna na dobrym ubieraniu się.. ale dookoła mam niestety takich, którzy nie znają się w ogóle na modzie i jedna wielka wiocha z nimi
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015