#2016-08-25 02:54:10 

Hektor

Użytkownik

Hejka wszystkim. Taka mała rozkmina… szukam dobrego hostingu. Nie wiem gdzie i jak, darmowy nie wchodzi w rachubę, bo nie wierzę w nic za darmo. Czy macie jakieś doświadczenia z dobrymi o godnymi polecenia dostarczycielami? Jeśli tak dawajcie namiar, z chęcią poczytam. Dzięki.
#2016-08-25 03:37:54 

GorącaMisia

Użytkownik

Dobry. Coś tam wiem. Z reguły serwery domeny lepsze są w ofercie płatnej. Darmowe to tak jak napisałeś, nie ma co się tym zasłaniać. Generalnie wolę VPS. Dziękuję za uwagę :D pa
#2016-08-25 06:09:34 

Cetka

Użytkownik

Witajcie. Ja też mam podobnie. Z tego co zauważyłam to można bez problemu przenieść domenę do Hekko, tam mają dośc ciekawe oferty na serwery więc chyba warto chociażby rzucić okiem. Ja również dziękuję za uwagę, życzę miłego dnia i cześć.
#2016-08-25 07:45:24 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Witam. Na początku to bym najpierw upewnił się, bo wszystko różnie się prezentuje. Istoty tego to powinny być domena i hosting cena może być kwestią drugoplanową, najważniejszy jest uptime, i tego się własnie trzeba trzymać. Inaczej to nie ma o czym gadać, musi być te 98% sprawności, niech czuwają.
#2016-08-25 09:53:32 

GingerBreadMan

Użytkownik

Cześć. Nie mam zbytnio zdania, ale sądzę, że można popatrzeć. Sprawdź domenę pierwszą lepszą i porównaj z innymi, a będzie pełen obraz, co i jak. Ja gdybym miał zakładać swoją firmową stronę www właśnie tak bym poszukał tego miejsca w Internecie, bo chyba tym własnie jest domena i hosting. Drugą sprawą jest, aby znaleźć też dobrego grafika, żeby stronka przykuwała uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015