#2016-08-18 09:14:20 

Smigol

Użytkownik

Siema! Więc przyjeżdżają do naszej firmy goście z Niemiec, Słowacji i Czech. To przedstawiciele firm, którzy potencjalnie będą naszymi partnerami, dlatego wiadomo, oprócz samej oficjalnej części, gdzie przestawimy nasze propozycje, będziemy prowadzić ustalenia itd., jest też afterparty. Zależałoby mi na tym, by to było fachowo przygotowane. Ja sam z kolei nie chciałbym się martwić tym, czy imprza przebiega według planu, czy też czegoś brakuje itd. Chcę się wyłącznie skupić na interesach. Rzecz dotyczy Warszawy. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc i jakąś agencję poda, albo coś?
#2016-08-18 10:52:01 

Tekla

Użytkownik

O stary :0 Jeśli chodzi o przedsięwzięcie, jakim jest organizacja konferencji Warszawa ma chyba najwięcej do zaoferowania ze wszystkich miast :) Wystarczy, że dobrze poszukacie, czy to agencji, czy to jakiejś sali,w której oferują po prostu piecze nad cateringiem i tak dalej. Ale myślę, że jakaś firma, która oferuje zaplanowanie całości byłaby najlepsza.
#2016-08-18 11:21:14 

Piernik

Użytkownik

Zdecydowanie najlepiej by było, żebyście wynajęli agencję eventową. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę lukanowscyep.pl. Z nimi będziecie w stanie stworzyć naprawdę idealny event, który zostanie Wam na długie lata w pamieci i to oczywiście jako dobre wspomnienie. ;) Ja sam brałem ich do organizacji imprezy jubileuszowej mojej firmy, a że trochę na rynku istniejemy, to też i zespół był niemaly. Zajęli się dosłownie wszystkim dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach, za co do dziś jestem im wdzięczny (spodziewam się, że gdybym sam się za to wziął, to bym mógł i dwa razy więcej zapłacić!).
#2016-08-18 11:32:48 

Smigol

Użytkownik

Kurczę, jeśli jest, tak jak mówicie, to może rzezcywiście warto byłoby skorzystać z ich pomocy. Bardzo mi zależy na tym, żeby otworzyć się na tamte firmy, bo wtedy mamy szansę naprawdę dużo zyskać… No nic, zgłoszę się, zobaczę, co mi przedstawią :) Pozdrawiam!
#2016-08-18 11:57:41 

Piernik

Użytkownik

Myślę, że kolega na bank będzie kontent z ich oferty ;) Mają bogate doświadczenie (bo chyba około dziesięcioletnie) w takich przesięwzięciach, więc nie ma obawy, żeby coś poszło nie tak ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015