#2016-08-18 05:03:06 

Tytan

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam sam. Ostatnio zacząłem spotykać się z dziewczyną i gdy zaprosiłem ją pierwszy raz do siebie, to cały czas chciała się przytulać, zabrała mi nawet ulubioną bluzę. Myślałem, że taka z niej flirciara i kręcę ją, ale jak później mi wyznała – w moim domu jest po prostu chłodno, więc ciepło mojego ciała ją ogrzewa. Podzieliłem się tym z kumplem i wspólnie odkryliśmy przyczynę: Moje drzwi i okna są nieszczelne. Zalet uszczelniania jest jak się okazało dużo więcej niż wskazuje producent, albowiem zdobyłem ukochaną dziewczynę :D.
#2016-08-18 06:55:09 

Tanatus

Użytkownik

To brawo i wszystkiego najlepszego ;). Ciesz się, że trafiłeś na wyrozumiałą dziewczynę bo inna mogłaby pomyśleć, że jestes po prostu leniwy. Co to za filozofia uszczelnić okno?
#2016-08-18 09:28:45 

GingerBreadMan

Użytkownik

Do mojego okna nadawała się tylko uszczelka profil D bo naprawdę zaniedbałem te okna. Na szczęście uszczelka poradziła sobie znakomicie z tym felerem, i ja sobie też nieźle poradziłem – z montażem. Na szczęscie nie był skomplikowany, a efekt piorunujący.
#2016-08-18 09:53:43 

LubięToON

Użytkownik

Tez miałem uszczelkę tego typu, samoprzylepne są chyba najlepsze. Łatwo się je także usuwa. Teraz jest mi potrzebna uszczelka pod drzwi pokojowe i chyba też zdecyduję się an samoprzylepną, bo są świetne, trwale i łatwe w czyszczeniu.
#2016-08-18 11:24:32 

Rykoszet

Użytkownik

Ja zaś samoprzylepną uszczelkę do okien pcv kupowałem chyba z cztery lata temu i dalej spełnia swoje zadania świetnie. Naprawdę niespodziewałem się, że niewielkim kosztem będę mieć tak wytrzymały produkt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015