#2016-08-16 02:33:25 

Tanatus

Użytkownik

Moi drodzy, planuję się oświadczyć ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Z relacji moich znajomych wygląda to naprawdę różnie, jedyni gdzieś wyjeżdżają inni wybierają romantyczne miejsca w okolicy. Chciałbym żeby ta chwila była podniosła i niezapomniana. Może macie jakiespomysly jakimi moglibysciesie podzielić?
#2016-08-16 03:25:17 

Blada

Użytkownik

Hej! Mnie obecny mąż zabrał do prestiżowego pensjonatu nad jeziorem gdzie oświadczył mi się po kolacji. To było niesamowite bo nie spodziewałam się że nastąpi to w tak malowniczej scenerii. Lepszego miejsca nie mogłam sobie wyobrazić, dlatego polecam każdemu wzięcie przykładu z mojej drugiej połówki.
#2016-08-16 06:12:54 

Tanatus

Użytkownik

Brzmi to naprawdę bardzo ciekawie, pytanie tylko gdzie najlepiej zorganizować coś takiego na Mazowszu. Jeśli znacie fajne ośrodki, albo hotele to bardzo proszę o namiary.
#2016-08-16 08:35:13 

Kurara

Użytkownik

Proszę - hoteldebowagora.pl. Według mnie to jedno z najpiękniejszych miejsc na Mazowszu, a jak na ośrodek ze spa pod Warszawą mają bardzo konkurencyjne ceny, a standard bardzo wysoki. Z pewnością znajdziesz tam wiele miejsc idealnych na oświadczyny bo wszystko tam jest takie romantyczne i pełne pozytywnej energii.
#2016-08-16 09:44:42 

GingerBreadMan

Użytkownik

Może nie zabrzmi to zbyt romantycznie ale byłem na wyjeździe firmowym w tym hotelu i bardzo podobał mi się jako obiekt i miejsce samo w sobie. Obsługa przesympatyczna i pomocna, a drugiej tak nowoczesnej i eleganckiej sali konferencyjnej w Płocku po prostu nie da się znaleźć. Hotel idealny na weekendowy wyjazd dla młodych ludzi, rodziny, czy nawet event firmowy. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia koledze!
#2016-08-16 11:20:11 

Tanatus

Użytkownik

Dziękuję za wsparcie i polecenia, chyba zdecyduję się na to miejsce bo rzeczywiście pięknie się prezentuje, a do tego moja dziewczyna uwielbia jeziora. W ogóle jest prawdziwa romantyczką więc będzie to dla niej bardzo miła i niezapomniana niespodzianka.
#2016-08-16 13:35:55 

Kurara

Użytkownik

Z pewnością. Takiej mi narobiliście ochoty na to miejsce że chyba wezme wolne na weekend i sieprzejade z mężem. Dawno już nigdzie nie wyjeżdżałam a chwila na złapanie oddechu zawsze się przyda. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015