#2016-08-05 01:42:27 

Niewiarygodna

Użytkownik

Cześć. Ja ostatnio mam taką małą manię, żeby kupować do domu same nowoczesne rzeczy. Taki mi się właśnie zamarzył styl i robię wszystko, żeby mój dom właśnie w taki sposób wyglądał. Wiecie, minimalistycznie, biało, srebro, ładnie. No i mam już prawie wszystko w tym domu, a jeszcze tylko mi brakuje teraz lamp. Bo na obecną chwilę wiszą takie stare i już wogule nie pasują te lampy do niczego. Znacie może jakiegoś producenta lamp, który jest godny uwagi?
#2016-08-05 02:15:37 

Hektor

Użytkownik

Ja bym Ci może polecił sprawdzić markę cleoni. Sam mam ich lampę w domu. Żona mnie na nią namówiła i powiem Ci, że to był naprawdę świetny wybór, b lampa się prezentuje naprawdę świetnie, śweci mocnym światłem. No i jest zdecydowanie nowoczesna, a o to Ci przecież chodzi :D
#2016-08-05 04:13:40 

Niewiarygodna

Użytkownik

No tak tak. Własnie na takiej lampie mi zależy. Poszperam sobie jeszcze dokładnie gdzie taką lampę można zakupić i ile ona w ogóle kosztuje. Ale co tam tyle już pieniędzy zainwestowałam w ten dom, że teraz to już żadna lampa mi nie jest straszna :P
#2016-08-05 06:57:31 

Hektor

Użytkownik

A w ogóle to fajna sprawa jest, bo jak wjedziesz na stronę https://www.tomix.pl/aranzacja+wnetrz/45 to możesz sobie zobaczyć przykładowe aranżacje, w których zostały wykorzystane lampy z tego sklepu, a z tego co wiem, to te które Ci poleciłem też są właśnie w tym sklepie dostępne i to w dość fajnych cenach
#2016-08-05 09:54:49 

Niewiarygodna

Użytkownik

Super! Bardzo mi ułatwiłeś wszystko teraz :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015