#2016-07-29 05:55:37 

Rykoszet

Użytkownik

Kłaniam się, zakładam temat o hydraulice. Nie tylko dla mnie ale też dla innych niedoinformowanych. Zupełnie nie wiem nic na temat hydrauliki. Nie znam się na podłączeniach, przyłączach, rurach, mufkach, niczym. Jeśli macie jakieś cenne porady, a własnie jestem na etapie remontu łazienki, z pewnością je wykorzystam.
#2016-07-29 07:14:01 

GramWzielone

Użytkownik

Cześć. Przede wszystkim powinieneś napisać co w ogóle planujesz. Remont łazienki to może być wymiana urządzeń sanitarnych lub też całkowite przerobienie hydrauliki. Moim zdaniem powinieneś odwiedzić dobry sklep hydrauliczny i na pewno ci się rozjaśni to co potrzeba, a co jest zbędne. Ja bynajmniej kiedyś tak robiłem. Powodzenia życzę
#2016-07-29 09:39:02 

Tytan

Użytkownik

Siemka, ja bym generalnie wziął pod uwagę to, aby skoncentrować się na częściach przyłączeniowych. Tu masz link do dobrego sklepu internetowego http://e-mikas.com.pl/pl/c/Waz-i-zlaczki-weza-PB/63 , nawet niedrogiego- pokusiłbym się o takie stwierdzenie – poszukasz wszystko co ci potrzebne. A jeśli nie znasz się, to możesz się skontaktować z nimi coś doradzą. Ja bym wymieniał u siebie jeszcze coś takiego http://e-mikas.com.pl/pl/c/Regulatory/22 . No ale nie u każdego akurat te części są priorytetem.
#2016-07-29 10:35:50 

Kurara

Użytkownik

Witam. Ja bym na Twoim miejscu skupiła się na zakupie dobrych mebli łazienkowych. Hydraulika owszem jest ważna, ale rury przecież nie mogą być na wierzchu. Najlepiej to pozakrywają ładne i funkcjonalne meble, których na pewno w dobrych sklepach nie brakuje.
#2016-07-29 12:06:54 

LubięToON

Użytkownik

cześć, coś wam powiem, przy takich pracach nie tylko świetne części, ale świetny fachowiec się przyda. Dobrze, że podałeś namiar na sklep, muszę przyznać, że jest dość bogaty w asortyment lepszego gatunku. Czapki z głów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015