#2016-07-26 04:11:14 

Cetka

Użytkownik

Nigdy nie kładłam sama tapety i tylko w teorii wiem jak to zrobić, dlatego mam pytanie do praktyków. Czy trudno samodzielnie położyć fototapetę, tak by była ułożona równo i dawała oczekiwany efekt?
#2016-07-26 05:58:03 

Sigma

Użytkownik

Jak nigdy sama czegoś takiego nie robiłas i nie ma kto ci pomóc, to lepiej zapłać i miej problem z głowy. Wiadomo, że usługi tzw. fachowców sporo kosztują, ale ładna fototapeta też nie jest tania i szkoda by było ją zniszczyc.
#2016-07-26 06:26:18 

Piernik

Użytkownik

Jeśli to klasyczna fototapeta to trochę jest z tym zabawy, ale jeśli chciałabyś samodzielnie montować panele szklane w kuchni, takie z nadrukiem to z tym już nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy nałożyć odrobinę sylikonu uniwersalnego na wewnętrzną ścianę takiego panelu i zwyczajnie przytwierdzić go do ściany w wybranym wcześniej miejscu.
#2016-07-26 06:57:16 

GorącaMisia

Użytkownik

Spoko, dasz radę. Zawsze musi być ten pierwszy raz:)
#2016-07-26 07:41:45 

Tanatus

Użytkownik

Sorry, że tak troszke nie w temacie, ale jaki rodzaj fototapety wybrałaś? Osobiście strasznie podobają mi się fototapety kosmos, abstrakcja albo architektura. Fajne fototapety do salonu lub do jadalni widziałem też w tym serwisie internetowym http://www.fototapetka.eu/fototapeta-28-Do-salonu.html. Ogólnie najbardziej podobają mi się foto tapety w ciemniejszych kolorach. Sielankowe pejzaże raczej nie trafiają w moje gusta. A Ty co wybrałaś?
#2016-07-26 09:28:45 

Cetka

Użytkownik

Jeszcze nie kupiłam, ale ciekawie prezentują się fototapety z wiszącymi mostami i ogólnie z jakimś rodzajem architektury, przedstawiające fragmenty miast lub konkretnych, charakterystycznych budowli. Widac mamy nieco podobne gusta;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015