#2016-07-21 05:50:28 

Smigol

Użytkownik

Jestem zainteresowany ofertą wynajmu kilku aut na co najmniej dwa lata. Nie chcę tego robić z dużą firmą leasingową, bo te mają mnóśtwo pytań związanych z historią kredytową, a jakoś nie bardzo mam ochotę się spowiadać z tych informacji. Chciałbym podjąć współpracę z jakąś wypóżyczalnią, która ogranicza formalności do minimum.
#2016-07-21 07:09:48 

Piernik

Użytkownik

Ja też nie lubię tych formalności :) Z tą wypożyczalnią wszystko pójdzie gładko, bo mają faktycznie minimalne wymagania. Oczywiście będziesz musiał płacić ratę każdego miesiąca, bo tak będzie w umowie. Samochody nowe, więc pod tym względem idealnie.

#2016-07-21 07:46:17 

Smigol

Użytkownik

No właśnie chciałem się zapytać co z tymi auytami, bo zależy mi na jak najmłodszych sztukach. Mam trochę roboty do zrobienia i zakup aut mnie nie interesuje. Tylko wynajem i to najlepiej wynajem w formie długoterminowej, bo ta się najlepiej opłaca.

#2016-07-21 10:01:30 

Tekla

Użytkownik

W naszej firmie od dawna korzystamy z tej formy nabywania samochodów, bo mamy pewność, że nasi kierowcy będą podróżowali bez przeszków. Jak coś się stanie na drodze, to możemyu liczyć na szybkie podstawienie auta zastępczego i dalszą pracę.
#2016-07-21 11:41:32 

GingerBreadMan

Użytkownik

Nie mam dużego doświadczenia z wynajmem długoterminowym, ale tą firmę znam, bo skorzystałem z ich wynajmu aut w Mosinie, to niedaleko Poznania. Są na tyle elastyczni, jeśli chodzi o miejsce świadczenia usługi, że auta podstawiają w dowolne miejsce.

#2016-07-21 13:34:30 

Cetka

Użytkownik

Z takimi to można pracować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015