#2016-07-21 03:54:09 

GramWzielone

Użytkownik

Siema jestem mobilnym mechanikiem samochodowym, ale mam zamiar trochę się przebranżowić i zająć wulkanizacją. Stąd moje pytania o najlepsze chemikalia. zależy mi zarówno na cenie jak i jakości.
#2016-07-21 04:34:16 

Blada

Użytkownik

Świetne chemikalia znajdziesz tutaj http://sklep.tiptopol.pl/materialy-naprawcze/materialy-naprawcze-do-opon/chemikalia-do-naprawy-opon.html. Te środki znacznie przyspieszają naprawę i regenerację opon. Część z nich można stosować zarówno na zimno jak i na ciepło. Preparaty nadają się do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych a także maszyn rolniczych, budowlanych, wielkogabarytowych i motorów. Są niezawodne. Musisz się w nie zaopatrzyć, jeśli chcesz być wulkanizatorem.
#2016-07-21 06:04:29 

Kurara

Użytkownik

Jeśli jesteś mobilnym mechanikiem przyda ci się zestaw taki jak tutaj http://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/serwisy-mobilne.html. Świetnie rozłożone narzędzia niezbędne do szybkich i nagłych awarii. Jeśli już masz swój zestaw możesz pomyśleć o zmianie na bardziej nowoczesny.
#2016-07-21 08:03:53 

Sigma

Użytkownik

Ja często stosuję wysysarkę do oleju. Jest połączona ze zlewarką. Bardzo się przydaje szczególnie w nagłych wypadkach. Można nia opróżnić każdy płyn o małej lepkości czyli olej silnikowy, oleju ze skrzyni biegów, płyn hamulcowy, chłodniczy oraz wspomagania kierownicy.
#2016-07-21 08:59:06 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Zarówno jako mechanik jak i wulkanizator musisz zawsze mieć skrzynkę z kluczem elektrycznym. To jest twoje podstawowe narzędzie pracy i zawsze musisz pamiętać gdzie go zostawiłeś.
#2016-07-21 09:55:54 

Blada

Użytkownik

W sumie to dobry pomysł by zmienić branże na wulkanizację. Opony to się psują non stop. Poza tym jak jest sezon to zarobisz takie kokosy, ze ci na cały rok starczy. fajna robota, jeśli lubisz takie rzeczy, to na pewno nie będziesz się nudził. Skoro do tej pory byłeś mechanikiem, to w sumie nie jest wielka zmiana, a będziesz mógł więcej zarobić.
#2016-07-21 11:21:02 

GramWzielone

Użytkownik

Tak, praca bardzo mi się podoba i myślę, ze to jest coś właśnie dla mnie. Węższa dziedzina niż mechanika samochodowa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015