#2016-07-21 01:39:33 

Blada

Użytkownik

Witam Was serdecznie :) postanowiłam założyć nowy wątek dla Pań, które spodziewają się dzidziusia. Ciąża to piękny okres w życiu każdej kobiety, ale w tym calym szaleństwie nie mozna tez zapomniec o sobie. Chciałabym, zebysmy wymieniły sie swoimi pomysłami, jak w ciązy wygladać ładnie i jak modnie się ubierac mimo brzuszka. Zapraszam do rozmowy
#2016-07-21 04:33:44 

Kurara

Użytkownik

Ja jestem zdania, że w ciąży można wyglądać równie ładnie, jak przed nią (niektórzy mi mówili, że z brzuszkiem nawet mi ładniej :D). Wszystko zależy od tego, jak się ubierzemy. Według mnie ubrania powinny byc w miare mozliwosci dopasowane, a nie jakies workowate. Podoba mi sie, jak brzuszek jest ładnie i subtelnie podkreslony, a nie na sile maskowany :)
#2016-07-21 06:33:00 

Sigma

Użytkownik

Hej, hej! Też uważam, że brzuszkiem należy się chwalić :) oczywiście z zachowaniem umiaru i dobrego smaku. Ja mam swój ulubiony sklep, gdzie jest odzież ciążowa, MoroMu. Jestem bardzo zadowolona, jeszcze nigdzie nie znalazłam lepszych spodni jeansowych dla kobiet w ciąży. Są bardzo wygodne, doskonale leżą i czuję się w nich po prostu ładnie.
#2016-07-21 09:32:16 

Tekla

Użytkownik

W wymienionym wyżej sklepie kupiłam kilka sukieneczek, w jednej z nich byłam na przyjęciu weselnym Rzeczywiście oferowane tam rzeczy są dowodem na to, że odzież ciążowa nie musi być nudna, ale piękna i modna
#2016-07-21 09:44:24 

GorącaMisia

Użytkownik

Jest ogromny wybór ślicznych ciuchów ciążowych! Ja mimo moich 10 kg na plusie czuję się atrakcyjna... zawsze kochałam zakupy i teraz też ich sobie nie odmawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015