#2016-07-07 08:24:35 

Tekla

Użytkownik

Witam wszystkich. Ostatnio wiele naczytałam się na temat powrotu domorzeni a więc i naturalnych produktów i ziółek, które nasze babcie piły i przygotowywały na potęgę. Sama zachwyciłam się tym jakie właściwości posiada sama mięta. Chciałabym poruszyć temat dobrych sklepów, aby znaleźć dobrej jakości produkty oparte na składnikach pochodzenia naturalnego. Jeśli macie coś na uwadze proszę podzielcie się spostrzeżeniami. Dzięki
#2016-07-07 10:23:21 

GorącaMisia

Użytkownik

Hejka. Ja również zakochałam się niedawno w naturalnych produktach kosmetycznych, są fantastyczne. Już nie wspomnę o tym jak wielką moc mają tak niedoceniane niegdyś produkty. Moim zdaniem hitem naturalnych produktów kosmetycznych i spożywczych jest czarnuszka Sklep internetowy, który dysponuje takimi produktami (tutaj możecie sobie obejrzeć sami sklepnaszezdrowie.pl) zawiera między innymi wspaniały olej z czarnuszki. Nawet nie wyobrażacie sobie ile dobrego jest w tych małych nasionkach.
#2016-07-07 11:33:07 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Hej. Ja też dopiero zaczynam przygodę z tą tematyką. Kiedyś nawet z ciekawości przeglądałam produkty dostępne w warszawskim sklepie z produktami eko przyznaję otwarcie i z ręką na sercu produkty są różnorodne. Aż zadziwiło mnie, że to jakich składników się dodaje, aby działanie było na przykład złuszczające czy ściągające. Mnie się taka moda podoba.
#2016-07-07 13:04:05 

Hektor

Użytkownik

Oj dziewczyny, wam to tylko kosmetyki, ciuchy i biżuteria w głowie. A może by tak mężowi obiad zrobić pyszny, a nie odgrzewane kotlety co?!
#2016-07-07 14:47:34 

Kurara

Użytkownik

Masz kiepską żonę, skoro ci tylko odgrzewane kotlety przygotowuje. Współczuję. A co przeszkadza dbać o siebie i o męża? Jeśli mam coś polecać to maca Sklep internetowy ma tam niemal wszystko. Nie tylko kosmetyki naturalne, ale i produkty spożywcze, które mogą znacząco wzbogacić kuchnię- w szczególności tobie kolego to polecam, może wtedy poznasz inny smak niż tylko odgrzewane schabowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015