#2016-07-07 00:46:01 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Nasza przyjaciółka za dwa miesiące wychodzi za mąż i chcemy dać jej jakiś oryginalny prezent na wieczór panieński;) coś takiego, że mężowi szczęka opadnie, i nie wpadną w małżeńską monotonię. Podpowiecie coś? To taki wyjątkowy czas, nie wiem czy bielizna na noc poślubną, czy może raczej na później, ale na pewno coś, co jest naprawde przydatne. I dobrej jakości, by długo zachowalo się w dobrym stanie.
#2016-07-07 02:33:42 

Niewiarygodna

Użytkownik

jak jest seksowna kobieca lengerie to nie ma miejsca na monotonnię.;) a jaka jest ta przyjaciółka, bo to ważne? Nieśmiała czy przeciwnie?
#2016-07-07 03:48:41 

Kurara

Użytkownik

popatrz tutaj http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=167 i znajdziesz nie jedną rzecz, na którą mężowi opadnie szczęka.;) wybor jest spory i faktycznie musisz pomyśleć nad stylem przyjaciółki. Żeby dac jej coś, co się przyda, a nie tylko ją zażenuje i wyląduje w szafie.
#2016-07-07 04:34:38 

Vamp1r2yc4

Użytkownik

Ona jest raczej nieśmiała, ale potrafi się rozbujać i sama z siebie wpada czasem na szalone pomysły.;) wiem, że chciałaby kupić taką kuszącą bieliznę, ale nie ma odwagi. Trochę byśmy jej pomogły. Oczywiście zrobi z tym co chce. Ale raczej w szafie nie wyladuje, znam jej gust i mysle, że wybiorę coś odpowiedniego.;)
#2016-07-07 06:23:05 

GromowładnaHela

Użytkownik

wiesz, odważne pasy do pończoch są fajne, bardzo seksowne, może spodobałyby się twojej przyjaciółce? Ja dostałam takie na drugą rocznicę ślubu od swojego męża i wiem, że oboje mamy o nich dobre zdanie. Zresztą jak mąż zakochany to wszystko mu się powinno spodobać, prawda?
#2016-07-07 08:18:24 

Niewiarygodna

Użytkownik

pończochy to fajny pomysł.;) jeśli dobrze znasz swoją przyjaciółkę to kupienie bielizny jest ok., komuś mniej znanemu bym się nie odważyła. Ale jeżeli nie ma sama odwagi na takie pierwsze seksowne zakupy na pewno przyda się jej pomoc. Może byś wzięła ją na zakupy albo razem z nią obejrzała tamtą stronę internetową? Dodatkowo wybadasz co jej się podoba. Co do męża to fakt, jemu się wszystko musi spodobać, ale najważniejsze jak kobieta sama się ze sobą czuje, bo to wpływa na jego zdanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015