#2016-06-29 00:46:51 

GorącaMisia

Użytkownik

Może pytanie jest naiwne, ale wcześniej nie miałam okazji do wysyłania czy odbierania przesyłek przez pocztę i zastanawiam się co to jest ta opcja śledzenie przesyłki?
#2016-06-29 03:40:53 

Rykoszet

Użytkownik

Jak nadajesz przesyłke na poczcie albo jak odbiera ją kurier to nadawany jest jej specjalny numer. Jak wysyłasz przez poczte to oni nadają przesyłce numer, a jak przez kuriera to sama drukujesz taki bilet przewozowy z adresem nadawcy i tam jest też numer przesyłki. Poźniej firmy kurierskie czy poczta wrzucaja numer paczki do systemu i przez neta możesz sprawdzić, w jakim miejscu aktualnie znajduje się przesylka. To fajna opcja, bo można szybko się zorientowac, kiedy paczka dojdzie do adresata.
#2016-06-29 06:17:54 

Kurara

Użytkownik

Co ty dziewczyno nigdy nie zamawiałaś niczego przez Internet? Zakupy robisz tylko w zwykłych sklepach? Normalnie w szoku jestem;)
#2016-06-29 07:48:28 

GorącaMisia

Użytkownik

Ano tak się złożyło:) Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wysyłam paczkę za granice to też można ją śledzić, czy to tylko odnosi się do przesyłek w Polsce? Ja akurat chcę coś wysłać za granicę, do mojej znajomej i właśnie chodzi mi o to, żeby sprawdzić kiedy przesyłka doszło i czy w ogóle do niej doszła.
#2016-06-29 08:12:11 

Tytan

Użytkownik

Jasne że można śledzic. Teraz śledzenie przesyłek to standardowa opcja oferowana chyba przez wszystkich kurierów i przez pocztę też. Teraz każda firma ma skanery i nie ma problemu z oznaczaniem przesylek, to odbywa się w zasadzie automatycznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015