#2016-06-28 08:21:22 

Niewiarygodna

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem na forum od niedawna. Szukam pomocy w sprawie poszukiwania odpowiedniego specjalisty od glazurnictwa. Nawet nie wiem czy dobrze napisałam ;) Chodzi o to, że potrzebuję położyć nowe płytki ceramiczne w kuchni i w łazience. Przeprowadziłam się do mieszkania już używanego i szczerze nie podoba mi się aranżacja poprzedników. Z chęcią bym zmieniła na nowocześniejszy design. Dajcie namiar na jakiegoś profesjonalistę. Będę wdzięczna. Pozdrowienia
#2016-06-28 08:43:33 

GramWzielone

Użytkownik

Witaj. Myślę, że nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniej firmy oferującej świadczenia położenia glazury. Najprościej byłoby skorzystać z typowej wyszukiwarki, ale rozumiem, że chodzi kogoś sprawdzonego, przetestowanego. Na tą chwilę nie jestem w stanie nikogo konkretnego polecić, ale popytam znajomych i się odezwę.
#2016-06-28 08:59:40 

Rykoszet

Użytkownik

Witam. Ja natomiast mogę polecić. Jak dla mnie firma godna zaufania. Robią wszystko fachowo i szybko. Sam byłem zdziwiony jak szybko położyli u mnie płytki. Daję namiar http://glazurnictwociszewscy.pl/oferta/. Myślę, że można skorzystać, tym bardziej, jeśli chodzi o ceny, bo nie się za wysokie. Spotkałem się z droższymi fachowcami.
#2016-06-28 10:41:36 

Blada

Użytkownik

Dzień dobry :D no to widzę, że nie tylko ja skorzystałam z usług tych fachowców. Potwierdzam są dobrzy. U mnie w łazience w końcu jest nowocześnie, nawet poradzili sobie z dość wymagającym dekorem.
#2016-06-28 11:16:30 

Piernik

Użytkownik

Ja tam bym sobie sam położył płytki w łazience, to nic trudnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015