#2016-06-23 02:21:28 

Tekla

Użytkownik

Witam wszystkich rodziców! Moi drodzy ostatnio sporo mówi się o tym że dzieci nie spędzają aktywnie czasu, nie mają pasji i uzależniają się od telefonów i komputerów. Moje maluchy są jeszcze małe ale chciałabym w nich rozwijać jakieś pasje i zainteresowania. Mnie ojciec zainteresował fotografią i zwierzętami jak miałam 10 lat. Dzięki temu spędziłam wiele wspaniałych chwil i bardzo wiele dowiedziałam się o świecie i życiu. Prawdą jest że fotografia w czasach moich młodości to było coś wyjątkowego i ekscytującego, dlatego potrzebuje pomysłu na coś co dzis moze zainteresowac dzieciaki.
#2016-06-23 04:46:06 

LubięToON

Użytkownik

Przechodziłem przez to... Syn bez przerwy siedział na komputerze a córka na telefonie a we mnie sie krew gotowała. Kupilem wiec rowery dla całej rodziny i zacząlem ich ciagac na wycieczki. Na początku było cieżko, a z czasem to dzieciaki zaczely wyciągać mnie ;]. Z męskimi rowerami nie ma nigdy problemu, ale jeśli chodzi o rowery damskie Poznań ma bardzo fajny sklep internetowy – supersportowy.pl. Działa już od wielu lat i oferuje same naprawdę najlepsze jednoślady w bardzo przystępnych cenach.
#2016-06-23 04:57:24 

Cetka

Użytkownik

Nie wiem w jakim regionie mieszkasz, ale polecam narty. Chyba w każdym wiekszym miescie sa organizowane stoki zjazdowe, mozna tez pojechac w góry, albo używać biegówek. Wszystkie sporty zimowe są wymagające, ale dają dużo przyjemności i bardzo szybko można się od nich uzależnić :P. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-06-23 05:31:39 

Tekla

Użytkownik

Nie sądziłam że ktoś w ogóle mi odpisze a widzę że macie bardzo ciekawe pomysły. Przejrzałam ofertę sklepu o którym wspomniałeś i zauważyłam że mają też spory wybór nart i snowboardów wiec mam teraz problem na co sie zdecydować. Pogadam z dzieciakami i zobaczymy cos ie bardziej spodoba.
#2016-06-23 05:55:12 

LubięToON

Użytkownik

Myślałem o nartach ale nie udało mi sie przekonac dzieciaków a wolałem ich nie zmuszac bo to troche bardziej wymagajce niz narty. Jeszcze by sie polamaly i miałbym problemy w domu. Ale jesli rzeczywiscie jest zainteresowanie tematem to mozna swietnie spedzic wolny czas.
#2016-06-23 08:40:44 

Tekla

Użytkownik

Nie mam wyjścia – biorę narty na zimę i rowery na inne pory roku ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015