#2016-06-20 00:35:36 

Tanatus

Użytkownik

Witajcie. W moim gospodarstwie mam kilka wózków widłowych. Jeden z nich, ten najbardziej potrzebny się właśnie spsuł. I problem w tym, że nie wiem gdzie go naprawić mogę. Sam grzebać nie będę, bo jeszcze bardziej go zepsuję i już w ogóle do ładu nikt z tym nie dojdzie i dopiero będzie, a to sprzęt mi jest potrzebny nacodzień. Czy ktoś tu obecny ma jakieś pomysły? Albo znajomych, którzy się tym ewentualnie zajmują?
#2016-06-20 02:08:39 

GingerBreadMan

Użytkownik

E tam. Po co znajomi, jak istnieje przykładowo profesjonalny serwis wozkiczestochowa.pl, który możesz mieć do swojej dyspozycji? Radzę Ci poszukać takiego właśnie miejsca, gdzie Ci wszystko załatwią fachowo, bo tak jak mówisz ktoś Ci tam nagrzebie i dopiero wtedy problem z naprawą. A to tak będziesz miał załatwione i już. ;)
#2016-06-20 02:39:11 

Tanatus

Użytkownik

No dobra, ale to gdzie mam szukać takiego profesjonalnego serwisu, bo ja nie mom pojęcia. Już szukałem i znajomych pytałem, ale już mi tu nikt pomóc nie może. Z ciągnikiem to owszem, każdy drugi się zna i pomoże, ale w widlakiem to nikt, chętnych zero, a tu robota czeka na zrobienie, bez wózka nie da rady.
#2016-06-20 03:46:53 

GingerBreadMan

Użytkownik

No rozumiem doskonale. A sprawdzałeś tą stronkę, którą podesłałem w poprzednim poście http://www.wozkiczestochowa.pl/ :-> ? Oni się zajmą tym naprawdę profesjonalnie i od ręki praktycznie zobaczą co się dzieje ze sprzętem, bardzo dobrzy są. Skontktuj się z nimi , opowiedz na czym problem polega i sprawa będzie załatwiona szybciej niż Ci się wydaje.
#2016-06-20 05:45:04 

Tanatus

Użytkownik

No pięknie. Czegoś takiego właśnie żem szukał. To super, że tu wlazłem i zapytałem o pomoc, teraz mam już problem jeden z głowy :D
#2016-06-20 08:38:06 

GingerBreadMan

Użytkownik

No widzisz. Cieszę się, że mogłem Ci jakoś pomóc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015