#2016-06-06 22:43:44 

Cetka

Użytkownik

Dzień dobry. Mam pytanie dla rodziców małych dzieci: jakie lekarstwa dla waszych pociech, które można dostac bez recepty, są wam najczęsciej potrzebne? Chciałabym się zaopatrzyc w leki, które mogą się przydać w nieoczekiwanych sytuacjach.
#2016-06-06 23:07:45 

Hektor

Użytkownik

Przede wszystkim warto zakupic dla malucha jakis lek przeciwgorączkowy, bo gorączka moze wystąpić nagle i nieoczekiwanie. Ja osobiście zakupiłem sprawdzony lek, bliżej opisany pod linkiem http://www.bez-recepty24.pl/nurofen-dla-dzieci-forte-truskawka-zawiesina-doustna-0-2g-5ml-50ml.html. Mozna go podawać dzieciom od 3ciego miesiąca życia.
#2016-06-07 01:43:52 

Tekla

Użytkownik

Też uważam, że każdy rodzic malucha powinien mieć w domu dobry lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w zapas mleka modyfikowanego, szczególnie gdy dziecko skończyło już pierwszy rok zycia. Dla mam karmiących jest to dobry moment na odstawienie dziecka od piersi. Ja osobiście polecam mleko enfamil 3, które zawiera wiele cennych składników odżywczych.
#2016-06-07 03:56:00 

GromowładnaHela

Użytkownik

Mleko to nie jest lek przecież. A gdyby zabrakło mleka, to można zrobić dziecku jakąs kaszkę.
#2016-06-07 06:42:47 

Hektor

Użytkownik

Gorzej gdy kaszki też zabraknie. Też uważam, że warto mieć w domu większe ilości mleka modyfikowanego, najlepiej jednego producenta.
#2016-06-07 08:25:04 

GromowładnaHela

Użytkownik

Mój synek nie pije już mleka modyfikowanego. Ma już cztery lata, wiec etap karmienia z butelki mamy już za sobą. Teraz naszym głównym problemem są częste infekcje, dlatego kupuję mu preparaty na ból gardła, np. z serii opisanej pod adresem internetowym http://www.bez-recepty24.pl/group/cholinex. Sa to sprawdzone leki o skutecznym działaniu.
#2016-06-07 09:08:52 

Tekla

Użytkownik

U mojego synka nie ma póki co żadnych poważnych infekcji, dlatego na razie najważniejszą kwestia jest dla mnie właściwe karmienie. Oprócz wspomnianego wcześniej mleka modyfikowanego posiadam w domu zapas preparatu bebilon nutriton, który służy do zagęszczania mleka i innych pokarmów płynnych.
#2016-06-07 10:46:47 

Cetka

Użytkownik

Dziękuję za wasze odpowiedzi. Na pewno zakupię dla mojego synka lek przeciwgorączkowy. Na pastylki na gardło jest jeszcze za mały, a jeśli chodzi o mleko, to na razie jeszcze mam zapas, ale dzięki za przypomnienie. A preparat zagęszczający na razie nie jest potrzebny.
#2016-06-07 12:28:22 

Tekla

Użytkownik

Gdyby twój syn miał problem z ulewaniem, to wtedy możesz zastosować ten preparat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015