#2016-06-07 01:07:02 

Tanatus

Użytkownik

witam wszystkich. Zabrałem się za kończenie dioramy, którą zacząłem wieki temu ale niestety nie mam odpowiednich farb. Część pozasychała na amen, a po zdecydowaniu się na zmiany w pojazdach będzie mi też brakować kolorów do Panzerwaffe. Najbardziej zalezy mi na farbach olejnych Humbrol. Z góry dziękuję.
#2016-06-07 02:20:14 

Blada

Użytkownik

Podpinam się pod prośbę z tą różnicą że szukam akrylowych farb Vallejo w dobrej cenie. Mój chłopak robi makietę na konkurs więc chciałabym mu pomóc najlepiej jak umiem. Zależy mi na dostępności wielu kolorów bo brakuje nam tak z 15 kolorów. Pozdrawiam.
#2016-06-07 04:05:00 

GingerBreadMan

Użytkownik

Patrzyliście tutaj: agtom.pl? Bardzo dobry i niedrogi sklep z szerokim asortymentem. Znalazłem ich jakiś czas temu bo potrzebowałem akcesoriów modelarskich szczególnie porządnej trawy do makiety francuskiej z 1940 roku. Roślinność była dla mnie wyjątkowo ważna bo kampania zachodnia słynęła z pięknych letnich pejzaży. Cel został osiągnięty bo wygrałem niewielki konkurs w mojej miejscowości :)
#2016-06-07 07:01:22 

Tanatus

Użytkownik

Rzeczywiście mają dużo wszystkiego, a najbardziej cieszy mnie zakup tych brakujących farb. Już myślałem że będę musiał mieszac kolory żeby uzyskać ten 3-kolorowy kamuflaż niemiecki ale na szczęscie obyło się bez tego. Tak na marginesie mają może zimmerit? Jeśli tak to ktoś kupował i może się podzielić wrażeniami?
#2016-06-07 08:44:19 

Smigol

Użytkownik

Ja kupowałem z takich cienkich arkuszy jakby z blaszki fototrawionej i musze przyznać że efekt jest bardzo fajny. W końcu wygląda to jak prawdziwa pasta bo kiedyś miałem taki patent że kładłem warstwę szpachli i rzeźbiłem żyletką. Średnio to wyglądało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015