#2016-06-06 02:08:19 

LubięToON

Użytkownik

Witam wszystkich. Od pewnego czasu mam problem w łóżku. Zaczynam odczuwać że czegoś mi brakuje, że mój penis jest troche za krótki przez co żona nie może osiągnąc orgazmu. Najgorsze jest to że im bardziej sie staram tym bardziej cos mi umyka i wszystko się psuje. Nie chodzi o to że nie osiągam wzwodu bo wszystko jest jak powinno po prostu coś chyba jest nie tak z moja fizycznością. Nie wiem co mam z tym robić, iśc do lekarza czy co?
#2016-06-06 03:58:40 

Blada

Użytkownik

Lekarz tu nie wiele pomoże. Mój chłopak miał bardzo podobnie ale szczerze pogadałam z nim że mamy taki a taki problem. Poczytaliśmy trochę o rozwiązaniach i różnych środkach po czym zdecydowaliśmy się na Size Power efekty pojawiły się bardzo szybko, a co najważniejsze bez żadnych efektów ubocznych.
#2016-06-06 06:57:05 

Rykoszet

Użytkownik

Cześć. Nie wiem czy to dobry temat ale potrzebuję opinii o środku Penilarge. Chciałbym się dowiedzieć jak długo trzeba go stosować, czy jest bezpieczny i jak z efektami jego stosowania. Z góry dziekuje za poważne odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2016-06-06 08:03:19 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Brałem go i uwazam za jeden z lepszych środków dostepnych na rynku. Jest bezpieczny, a efekty stosowania są trwałe i pojawiają się szybko pzdr.
#2016-06-06 08:59:09 

LubięToON

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź, chyba rzeczywiście chodzi o długość. Czuję się troche podłamany z tego powodu no ale trzeba działać i tyle. Znalazłem coś w dobrej cenie od producenta XtraSize, co sądzicie o tej firmie? Proszę o wypowiedzi osoby które naprawdę stosowały ten lek bo to dla mnie bardzo ważna sprawa.
#2016-06-06 10:48:37 

Kurara

Użytkownik

Mój mąż go bierze i jest bardzo zadowolony, z resztą tak jak i ja ;). Próbował wcześniej innych mniej znanych środków ale bez znaczących efektów. Wiadomo jak dobry seks jest ważny dla związku więc pojawiały się miedzy nami rózne napiecia które czasami było bardzo trudno rozladowac bo w lóżku bywało różnie. Zabrzmi to może i banalnie, ale szczerze że XtraSize miał bardzo duży wkład w zmiany w naszym zyciu. Teraz jestesmy juz przykladnym malzenstwem bez latajacych talerzy i awantur :D.
#2016-06-06 12:19:06 

LubięToON

Użytkownik

Kobiety... Coś się nie sposoba i już talerze idą w ruch. Ciężkie z wami zycie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015