#2016-06-05 21:50:53 

Hektor

Użytkownik

Czy wy też macie wrażenie, że w większości sklepów obuwniczych w ofercie znajdują się buty tylko jednego typu. To mnie bardzo denerwuje, bo jak chcę kupić sobie coś konkretnego na przykład na wędrówki górskie, to muszę jechać do specjalistycznego sklepu do innego miasta. A jak to jest w sklapach elektronicznych?
#2016-06-05 23:25:05 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Skoro pytasz, to wnioskuję, że jeszcze nie robiłeś nigdy takich zakupów. A gwarantuję ci, że warto. Możesz tam znaleźć praktycznie wszystko. W sklepach online masz dostęp do każdego rodzaju obuwia. Specjalizacja jest w tym miejscu jest rzadko spotykana.
#2016-06-06 00:25:19 

LubięToON

Użytkownik

W sklepach online spotkasz praktycznie każdy rodzaj obuwia. Nie mówię tutaj wcale o całej sieci, ale o konkretnych sklepach.
#2016-06-06 02:34:17 

Tytan

Użytkownik

Szukałem w minionym sezonie zimowych butów trekkingowych i dopiero w sklepie awangardashoes.pl udało mi się znaleźć odpowiedni model. Wydałem ponad 400 złotych, ale jakość według mnie powinna kosztować. W końcu mam buty o jakich marzyłem i mogę z nich aktywnie korzystać podczas górskich wędrówek.

#2016-06-06 03:02:22 

Kurara

Użytkownik

To są sklepy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ten sklep, o którym pisze kolega wyżej ma świetne propozycje na różne sezony. Co najważniejsze to propozycje wielu czołowych producentów, których czasami trudno znaleźć w jendej lokalizacji. A tutaj mamy dostęp do wszystkich w jednym miejscu.
#2016-06-06 04:45:44 

Cetka

Użytkownik

Zgadza się. Ja kupowałam ostatnio botki sklep w sieci miał ich wiele i to w każdym rozmiarze, co pozwoliło mi wybrać nie z konieczności. Mogłam kupić takie buty, jakie mi się naprawdę podobają i jakie są modne.

#2016-06-06 07:01:47 

BamBamBam

Użytkownik

Faktycznie jest tak jak mówisz. W sklapach stacjonarnych ta oferta jest mocno ograniczona, a ja nie lubię być ograniczony nawet w przypadku butów. Jeśli idę na zakupy to chcę przyjść do domu z pełną siatką i z przeświadczeniem, że kolejne zakupy będę musiał robić dopiero za jakiś czas.
#2016-06-06 09:35:13 

Blada

Użytkownik

Ja lubię kupować w sieci. Lubię promocje, które często tam się pojawiają, a ja mogę na nich sporo zaoszczędzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015