#2016-05-30 06:11:05 

Hektor

Użytkownik

Witam. Prowadzę firmę transportową, mam dość dużą bazę samochodów i sporo kierowców, który tymi moimi samochodami jeżdżą. No i tutaj pojawia się sprawa, bo chciałbym mieć pewność, zanim wyruszą, że są trzeźwi i nie są wczorajsi. A to zarówno dla ich bezpieczeństwa, moich samochodów i dobrego zdania o firmie. No i tutaj teraz pojawia się pytanie, bo nie wiem, jaki alkomat mam kupić, żeby najlepiej się sprawdzał w tej sytuacji, żeby pomiar był dokładny.
#2016-05-30 08:30:46 

GramWzielone

Użytkownik

Wiesz co… Chyba najlepiej będzie, jaki kupisz policyjny. Na rynku jest też wiele produktów, które mają takie same jak te alkomaty policyjne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pomiar jest dokładny, pewny. No i ceny nie są też kosmiczne, ale bardzo przystępne. Zresztą nawet nie ma co żałować, jak Ci zależy na bezpieczeństwie, to nie warto oszczędzać.
#2016-05-30 09:30:54 

Hektor

Użytkownik

no tak, tak, cena akurat tu nie gra żadnej roli, bo tak jak mówię, zależy mi na tym, żeby wszystko się odbywało bezpiecznie, pewnie i żeby żadnych problemów z tym nie było. Więc spokojnie mogę coś tam sobie kupić.
#2016-05-30 10:14:31 

GramWzielone

Użytkownik

No i bardzo dobrze. Sprawdź sobie sklep Kalibrujemy oni mają tam naprawdę spory wybór alkomatów. Takie normalne, tradycyjne, ale też na przykład takie do smartfonu, które są łatwe w obsłudze. No i cały osprzęt też mają. Ustniki i inne części, które są potrzebne. Także polecam sprawdzenie tego sklepu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015