#2016-05-16 02:37:28 

Hektor

Użytkownik

Witam mam problem. Chce znalezcjakies nietypowe etui do MacBooka takie zeby nie byloskorzane jak wszystkie standardwoe tylko jakies ciekawe. jesli macie jakies fajne pomysly albo widzieliscie cos fajnego u kogos w sklepie to piszcie prosze. bnie chce wygladac tak samo jak wsyscymysle ze rozumiecie :D po drodze do pracy w tramwaju i tak dalej. bedewdzieczny za odp. pozdrawiam
#2016-05-16 03:07:13 

GramWzielone

Użytkownik

ja mam propozycje ktoraznalazlem na stronie o wdziecznej nazwie filcaki.com.pl sa to mianowicie jak siedomyslasz pokrowce z flicu. trzeba przyznac ze takie etui jest bardzo stylowe i moznasmialopowiedziec ze filc wraca do lask. wiadomo to byl nie popularny materialkojarzylosie to z gumofilcami ale teraz to siezupelnie zmienia. ludziom sieprzypomnialo ze to jest wyrob typowo polski i teraz bije rekordy popularnosci. jak chcesz siepoczuc jak patriota to kup, po nazwie ktorapodalem na pewno znajdziesz stronkepodzrawiam
#2016-05-16 05:47:53 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

tak, ja się zgadzam, sam myślałem o filcowym etuiu ponieważ jest on bardzo mięki a co za tym idzie przyjemnie się go trzyma w dłoni. fajnie mieć taki ładny przedmiot na codzień zawsze życie trochę milsze co nie? :) fani filcu gromadźmy sie!!!
#2016-05-16 08:08:55 

Blada

Użytkownik

ja kiedyś tez bylam przeciwniczka rzeczy wykonanych z tego materialu ale czuje ze idea za fala mody i powoli zmieniam zdanie.. fajne jest to ze na tej stronce robia dobrze dopasowane pokrowce do przeroznychsprzetow : tabletowlaptopownotebookow, to jest super. mam nadzieje ze ladnie to przylega i si e nie deformuje to jest dla mnie podstawa.
#2016-05-16 08:17:24 

Piernik

Użytkownik

o,, a jakie ladne kolory maja! ja mam cos takiego do czytnika ksiazek, tylko kupowalem gdzie indziej zanim to bylo popularne. musze przyznac ze podoba mi sie ten trend, nie wiem jak to jest tam oceniane prezspecjalistow od mody ale tak na chlopskie oko jest to fajne, tylko wlanie, chlopskie oko, heheheh
#2016-05-16 10:59:19 

Sigma

Użytkownik

Ja słyszałam bardzo dobre opinie na ten temat w kręgach modowych, w których trochę się obracam. Doceniane jest to, że jest to naturalny, miękki surowiec i że dobrze się prezentuje z casualowym strojem. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to jeszcze nie mialam okazji sprawdzić, na zdjęciach to wygląda dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015