#2016-05-11 23:57:41 

GramWzielone

Użytkownik

Moi znajomi często korzystają z tak zwanych doktorów komputerowych, czyli firm, które przeprowadzają szybkie naprawy sprzętu. Ja akurat nie ma zaufania do takich usług i wolę jak robi to przedstawiciel sprzedawcy u którego kupiłem maszynę. Możecie mi polecić firmę, która serwis laptopów oferuje w pakiecie z oferowanym sprzętem.
#2016-05-12 01:45:55 

GorącaMisia

Użytkownik

Też mi się wydaje, że u źródła zawsze jest najlepiej. Ja kupuję tylko w mtc-sklep.pl i tam też serwisuję swoje komputery. Bez względu na to, kiedy kupiłam komputer, zawsze mogę liczyć na ciepłe przyjęcie i profesjonalną usługę.
#2016-05-12 03:10:19 

Smigol

Użytkownik

I to jest właśnie wartość dodana, która może nawet warunkować wyższą cenę komputera w zakupie. Oczywiście wiem, że w tym sklepie ceny są bardzo niskie, dlatego akurat nie ma się do czego przycepić, ale nawet jakby były wyższe to i tak warto by było kupować.
#2016-05-12 05:02:58 

Niewiarygodna

Użytkownik

Teraz ten sprzęt jest robiony dość stabilnie to znaczy, że raczej się nie psuje. Wirusy zostały już tak rozpracowaned, że bardzo rzadko udaje im się przedrzeć przez zaporu. A mechniczne uszkodzenia, to wiadomo, nic człowiek na to nie poradzi. Czasami i najlepszemu się zdarzey wylać kawę na klawiaturę.
#2016-05-12 06:04:06 

GingerBreadMan

Użytkownik

Ja ostatnio serwisowałem u nich laptopy Toshiba, które oczywiście wcześniej kupiłe z ich oferty. Był to raczej przegląd sprzętu niż naprawa, a i tak po odbiorze widzę bardzo dużą różnicę w działaniu. Jednak zawsze jakieś śmieci internetowe spowolnią pracę komputera i trzeba na nie bardzo uważać.
#2016-05-12 08:25:44 

Kurara

Użytkownik

Jak myślicie, czy komputery z tej listy są przydatne dla studentki https://mct-sklep.pl/lenovo-c4513.html, bo studiuję na politechnice i muszę mieć przede wszystkim wydajny sprzęt.
#2016-05-12 08:55:44 

Tanatus

Użytkownik

Te na pewno się sprawdzą, ale proponuje też przejrzeć laptopy Dell ceny są porównywalne, tylko trzeba dokładnie sprawdzić parametry przed zakupem. Ale to już musisz ocenić sama, albo z jakimś kolegą informatykiem. Oni nie mają problemów z oceną poszczególnych funkcji. Możesz też zapytać sprzedawcę o jego opinię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015