#2016-05-09 00:51:28 

Rykoszet

Użytkownik

Cześć wam. Potrzebuję jakiegoś dobrego sposobu na wytyczenie ścieżek ruchu na hali magazynowej. Interes rozwija mi się coraz szybciej, większa część powierzchni jest już zagospodarowana co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Oczywiście wzmógł się także ruch ludzi i maszyn więc chciałbym w jakiś sposób to zorganizować żeby nie doszło do wypadku. Myslałem o malowaniu pasów coś w stylu drogowym, ale jest to bardzo kosztowne i trochę za trwałe jak na hale gdzie za miesiąc wszystko moze się przeorganizować. Co w takim wypadku mam zrobić?
#2016-05-09 03:35:06 

Niewiarygodna

Użytkownik

Bardzo prosto, taśmami kolorowymi przeznaczonymi do oznakowań :). Przecież to standard w halach magazynowych wiec nie wiem jak mogles tego nie wiedzieć. Pozdrawiam.
#2016-05-09 05:38:47 

LubięToON

Użytkownik

Nie do końca jest to taki standard, bo sposów jest wiele na ścieżki ruchu ale to już temat na inną rozmowę. Chciałem trochę podkraśc temat i zapytać o dobry sklep w którym dostanę taśmę dwustronną, zależy mi na czymś mającym naprawdę dobre właściwości klejące i potrafi trzymać bardzo długi czas. Jeśli moglibyście mi coś polecić to byłbym bardzo zadowolony i wdzięczny, pozdro!
#2016-05-09 07:29:30 

GramWzielone

Użytkownik

Zajrzyj kolego do sklepu euro-tape.pl. To chyba jeden z większych i lepszych dostawców różnego rodzaju taśm, a kojarzę że mieli jakieś dwustronne. Niestety nie brałem nigdy takich jak potrzebujesz więc nie mogę sie wypowiedziec bezposrednio na temat ich jakosci, ale izolacyjne, pakowe, zwykłe czy specjalistyczne trzymają się świetnie i kosztuję niedużo.
#2016-05-09 07:46:59 

Kurara

Użytkownik

Też mogę polecić ten sklep. Polecił mi go brat bo szukałam taśmy do podklejania wykłądziny dla męża i dostaliśmy tam w dobrej cenie porządnej jakości produkt. Wykładzina trzyma się idealnie, nie odłazi i nie odkleja się, efekt na piątkę z plusem :).
#2016-05-09 10:32:40 

LubięToON

Użytkownik

Dzięki za link do sklepu, wszystko się zgadza więć to wy macie ode mnie piątkę z plusem za szybką i konkretną pomoc :).
#2016-05-09 12:22:42 

Kurara

Użytkownik

Co tak hojnie? :P. A tak na serio to nie ma za co musimy sobie pomagać i polecać wzajemnie sprawdzone sklepy i produkty bo to najlepsza droga do kupienia dobrych rzeczy. Pozdrawiem serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015