#2016-05-01 23:29:21 

Hektor

Użytkownik

witam. Byłem ostatnio u mechanika z kilkoma drobnymi usterkami w aucie i dowiedzialem sie ze musze wymienic tylną belkę. Przyznam szczerze że się zdziwiłem bo po pierwsze nigdy nie słyszałem o takiej części i nie pytałem faceta bo zauważyłby że nie znam sie na autach i jeszcze chcialby pol samochodu naprawiac. Czy ktos sie spotkal z taką częścią, usterką i mógłby opowiedzieć co to jest, jak się to leczy? Narazie wiem tyle że to element zawieszenia. Proszę o poważne odpowiedzi.
#2016-05-02 02:16:57 

GramWzielone

Użytkownik

Jakiś rok temu spotkała mnie regeneracja tylnej belki w Peugeot 206 i zdazylem sie wielu rzeczy na ten temat dowiedziec. Starsza generacja francuskich aut miala w tylnej czesci zawieszenia belkę dzięki której mamy na przykład płaskie bagażniki, a auta lepiej trzymają się drogi niż ich konkurenci. Niestety są tego minusy jak na przykład awarie, które natychmiast trzeba naprawiać zanim coś innego sie rozsypie. Jeśli to zrobisz masz spokojną głowę i możesz się cieszyć takimi wlasciwosciami jezdnymi jak od nowosci autka. Pozdrawiam.
#2016-05-02 05:08:56 

Hektor

Użytkownik

Heh, ja mam xsarę i duży smutek z powodu tej belki. Fajnie to wszystko wyjasniles. Również chciałbym zacząć od regeneracji i wolałbym od razu pojechać do profesjonalistów, czy ktoś może polecić jakiś dobry warsztat ze Świdnicy albo okolic? Będę bardzo wdzięczny.
#2016-05-02 07:53:08 

Blada

Użytkownik

Mój mąż dowiedział się od znajomych o bardzo dobrym warsztacie, który specjalizuje się tylko w francuskich autach, tu link: tylnabelka.com. Parę miesięcy temu wstawił tam samochód bo też się okazało że musimy wymienić tylnią belkę. Po odbiorze jeździ się super, nie rzuca już na zakrętach i wydaje mi się że jest bardziej sztywny i przewidywalny w prowadzeniu. Mam peugota 306, jesli to kogoś zainteresuje :).
#2016-05-02 09:31:30 

GramWzielone

Użytkownik

Do kolegi od Xsary: pojedz tam gdzie pisze koleżanka, bo tez slyszalem o tym warsztacie dobre opinie. Szperałem troche na ich stronie i zobacz co znalazłem, http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-xsara/. Mam nadzieje że pomogłem.
#2016-05-02 09:48:07 

Hektor

Użytkownik

Tak! Dzięki, jak tylko dostanę wolne to się tam przejadę. Myślałem żeby najpierw zadzwonić, ale wlasciwie to mam prawie po drodze i wole osobiscie takie rzeczy obgadac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015