#2016-05-02 01:26:57 

Hektor

Użytkownik

Siema. W 2015 roku lato przeszło oczekiwania wszystkich, nawet polska energetyka nie mogła sobie z tymi upałami poradzić. Normalni ludzie mający domy jednorodzinne zapłacili masakryczne rachunki za wodę. Powiedzcie co robić bo jeszcze kilka takich lat i naprawdę nie wyrobimy finansowo. Jak wy sobie z tym radzicie?
#2016-05-02 01:49:05 

GramWzielone

Użytkownik

No cóż, jak ktoś jeszcze twierdzi, że nie ma globalnego ocieplenia to naprawdę powinien mieć ustawowy zakaz rozmnażania, żeby głupoty nie głosić. Cóż mogę powiedzieć, po jednym takim lecie kiedyś my po prostu zamontowaliśmy zbiorniki na deszczówkę - z tej strony. Przecież podlewanie ogrodu wodą z kanalizacji to jednak trochę strata pieniędzy, deszczówka doskonale się do tego nadaje, tym bardziej, że przecież jak pada to nie podlewasz dodatkowo ogrodu, co nie?

#2016-05-02 04:39:40 

Hektor

Użytkownik

Słyszałem o takim rozwiązaniu ale nigdy aż tak się w to nie wkręciłem. I co, drogie takie coś?
#2016-05-02 07:35:37 

GramWzielone

Użytkownik

Kasę trzeba zapłacić, ale to jak za wszystko. Natomiast biorąc pod uwagę swoje poprzednie rachunki na lato – jeden sezon i zakup mi się zwrócił. Potem jeszcze pomyślałem o filtrach i w ogóle, mogę oszczędzać również na porządkach. Zaplusowałem u żony. Następnie planujemy zamontować szambo. Odchodzimy powoli od miejskiej kanalizacji bo jest za drogo. Wybieram szamba betonowe System Plus Wrocław coraz bardziej przerzuca się na to rozwiązanie. U nas samorządy nie są specjalnie na plus dla mieszkańców.

#2016-05-02 08:48:05 

Blada

Użytkownik

Pracuję w firmie architektonicznej na śląsku i zdecydowanie widzę wzrost zainteresowania tym tematem. Faktycznie coraz więcej osób wybiera szamba betonowe System Plus Rybnik a szczególnie tereny podmiejskie w tym rejonie przodują. Nasi klienci mówią, że przy obecnych cenach wody jest to jedyne sensowne rozwiązanie biorąc pod uwagę wszystkie koszty związane z zakupem ziemi i budową domu od zera.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015