#2016-04-15 09:54:13 

GramWzielone

Użytkownik

Dostałem polecenie do lekarza rodzinnego, zeby zgłosić się na badania do specjalisty od jeita grubego i cienkiego. Podejrzewa stan zapalny, ale oczywiscie nie może powiedziec na pewno, bo nie jest do tego przeznaczony. Terminy na kasę są bardzo odległe a moje objawy się nasilają. Nie wiem już co robić, gdzi emogę iść, obojętnie czy bezpłatnie czy płatnie .
#2016-04-15 10:25:18 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Czemu podejrzewasz stan zapalny? Co się takiego dzieje?
#2016-04-15 12:01:29 

GramWzielone

Użytkownik

Zbadałem sobie kał i wyszła w nim nitki krwi i choć była to żywa krew to jednak kieruje mnie na dodatkowe badania dolnego odcinka układu pokarmowego. Czy ktos może mi powiedzieć jakie badania obowiązują w takim przypadku, jeśli stan zapalny bylby potwierdzony?
#2016-04-15 13:15:21 

BaltazarSpongeBob

Użytkownik

Cóż nadal nie jestem przekonany. To znaczy to dobrze, że idziesz do lekarza ale czasem wystarczy leczenie przewlekłego zaparcia, nie znaczy tojeszcze, że potrzebny jes bardzo inwazyjny zabieg, co nie? U mnie tak było, kiedyś mój rodzinny napędził mi stracha, że mam nie wiadomo co, a potem się okazało, że nie.
#2016-04-15 13:37:58 

GramWzielone

Użytkownik

Tak, ale jeśli faktycznie masz stan zapalny jelita cienkiego lub jelita grubego leczenie ito jak najszybsze jest najlepszym wyjściem. Ja bym poszedł do prywatnego lekarza, wtedy masz też pewność, że sprzet, na którym badania są wykonywane, jest najnowszy i najlepszej jakości. Nie zastanawiałbym się nad półśrodkami i poszedłbym do najlepszego lekarza jakiego można znaleźc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015